9 فیلم در 32 استان کشور اکران شد

انجمن سینمای جوانان ایران با اکران ۹ فیلم بلند در ۳۲ استان کشور فعال است.

849 209 فقط خبر

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری آنا، سینماسیارنجمان 9 فیلم روز سینمای ایران را در 32 استان کشور با ظرفیت 100 سالن نمایش می دهد.

فیلم ها: وضعیت مهدی به کارگردانی هادی حجازی فر، حناس به کارگردانی حسین دارابی، بدون رزرو به کارگردانی بهروز شعیبی، سگ بند به کارگردانی مهران احمدی، طلاهون به کارگردانی ابراهیم شیبانی، مغز استخوان به کارگردانی حمیدرضا قربانی، مرد نقره ای به کارگردانی محمد. حسین لطیفی، ولدین امانتی به کارگردانی حسین زوانت و پسران دریا به کارگردانی افشین هاشمی 9 فیلمی را تشکیل می‌دهند که در حال حاضر در سینماسیار به نمایش در می‌آیند.

اطلاعات و جزئیات تمامی اکران ها روزانه در سایت سینماسایار به نشانی cinemasayar.ir در دسترس است و مخاطبان می توانند لیست فیلم های در حال اکران و در حال اکران و همچنین آمار فروش سینماسایار را مشاهده کنند.

سینماسیار با هدف پوشش مناطق فاقد سینما، افزودن فیلم به سبد فرهنگی خانوارهای مناطق محروم و برقراری عدالت فرهنگی در اقصی نقاط ایران، قصد دارد فیلم‌های روز کشور را با بهترین کیفیت سینمایی به نمایش بگذارد.

این مجموعه قابلیت نمایش فیلم را در هر منطقه ای از کشور که از سوی دفتر تهیه و پخش و یا با تقاضای انبوه اعلام می شود را دارد.

انتهای پیام/110/

  چگونه با خبر یک قتل هولناک برخورد کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید