85 هزار دانش آموز در حوزه ورزش آموزش می بینند

رئیس مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد:

19136 262 فقط خبر

لشکری ​​گفت: اداره ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی موظف به تربیت 85 هزار دانشجو در این رشته برای ایجاد درآمد غیر شهریه شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از نور، امیرعباس لشکری ​​رئیس مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی در دومین نشست مسئولان ورزش و تربیت بدنی استان ها و مراکز آموزشی این دانشگاه و دو واحد مستقل دانشگاه آزاد اسلامی (علوم تحقیقات و نجف آباد) میزبان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور گفت: رشته ورزش و تربیت بدنی دانشگاه موظف به تربیت 85 هزار دانشجو در این زمینه است. زمینه برای تحقق درآمد غیر شهریه.

وی افزود: فعالیت های ورزشی و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی برای ارتقای کیفیت و صرفه جویی در هزینه ها منطقه ای شده است و ده منطقه از ظرفیت تمامی استان های این منطقه برای تشکیل تیم و اعزام به مسابقات استفاده می کنند.

رئیس مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دکتر طهرانچی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی نگاه ویژه ای به حوزه ورزش به ویژه ورزش همگانی و کشف و شکوفایی استعدادها و نخبگان ورزشی دارد. و برگزاری موفق لیگ ورزشی جامعه یادواره سردار سلیمانی با حضور بیش از 100 هزار 10 درصدی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی ثمره این نگاه ویژه است.

85 هزار دانش آموز در حوزه ورزش آموزش می بینند

لشکری ​​با بیان اینکه در بین دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور تنها دانشگاه آزاد اسلامی با داشتن باشگاه فرهنگی ورزشی در لیگ های ورزشی حرفه ای کشور حضور فعال دارد، تاکید کرد: این دانشگاه باید بتواند کشف کند. و شناسایی استعدادها و پرورش آنها زمینه ساز رشد و شکوفایی ورزش کشور است.

  توضیح سازمان خصوصی سازی برای عرضه تخت جمشید - تفکر نوین

رضا یوسفی معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور نیز تدوین بودجه ویژه برای حمایت از ورزشکاران و مسابقات ورزشی دانشجویان را ضروری خواند و افزود: رعایت انصاف در بهره مندی همه دانشجویان از دانشگاه ضروری است. مزایای تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی، فرصتی بهتر برای استفاده از حضور نخبگان و قهرمانان ورزشی در دانشگاه آزاد اسلامی تضمین شده است.

انتهای پیام/4062/

دیدگاهتان را بنویسید