8 ویژگی مردان که زنان دوست دارند – تفکر مدرن

ممکن است همیشه نخواهید همه این ویژگی ها را داشته باشید یا حتی ندانید که چه ویژگی هایی دارند. به همین دلیل است که ما چند ویژگی شخصیتی که زنان در بیشتر شرکای عشقی جدی به دنبال آن هستند را گردآوری کرده ایم. اکنون می توانید بر بهترین ویژگی های خود تأکید کنید و … می دانید، امتیاز کسب کنید!

داشتن اعتماد به نفس و جهت دهی در تصمیم گیری وسوسه انگیز است. ما ترجیح می‌دهیم با مردی بیرون برویم که می‌گوید: «ساعت 8 در اولیس منتظرت هستم» به جای اینکه کسی بپرسد: «خب کجا بریم؟»

1 استعداد

هوش فراتر از خواندن کتاب و پنهان کردن تجارت است. مردی که در حرفه خود باتجربه باشد، چه املاک تجاری بفروشد و چه نوشیدنی های مخلوط بسازد، جذاب است. زنان فریفته این چالش می شوند و مردی که به اندازه کافی جاه طلب است که بتواند خود را در هر سطحی به چالش بکشد، هم به ما فرصتی می دهد که از او چیزی یاد بگیریم و هم به ما انگیزه می دهد تا خودمان را به چالش بکشیم. همیشه نور روشن است.

2. کاریزما

شوخی و طنز بخشی غیرقابل توصیف از خلق و خوی خوب است. کسی که می تواند به جوک هایی که ما خیلی بد تعریف کرده ایم بخندد، کسی است که می خواهیم با او باشیم. طبیعت دوستانه اتاق فضا را صمیمی می کند و باعث می شود احساس راحتی کنیم که خودمان هستیم.

3. یکپارچگی اخلاقی

مردم مخالف هستند، و این اجتناب ناپذیر است، اما مردی که می تواند بی طرف باشد، به تفاوت ها احترام بگذارد و برای بحث سازنده ارزش قائل باشد، به اندازه کافی بالغ است که مورد توجه زنان قرار گیرد. او حق را از نادرست تشخیص می دهد، اما در عین حال متوجه می شود که آنچه که فکر می کند درست است ممکن است در شخص دیگری اشتباه باشد.

  طرز تهیه نان عسلی و بادامی خوشمزه - تفکر معاصر

4. احساسات عمیق

گفت و گوی صادقانه ای که فراتر از مسائل سطحی باشد بسیار مهم است. بیشتر زنان جذب مردانی می شوند که می توانند گفتگو را شروع کنند. این باعث ایجاد سطحی از اعتماد می شود که مانند یک خیابان دو طرفه خواهد بود.

5. حضور

ما در دنیایی زندگی می کنیم که فناوری روابط را قطع کرده است و این امر همچنان ما را پرت می کند. بنابراین، شخصی که می توانید بلافاصله با او تماس بگیرید بسیار تحسین می شود. زنان به دنبال شنوندگان دقیق و شرکای عشقی هستند که بتوانند ارتباط برقرار کنند و خود را به روش‌هایی فراتر از کلمات بیان کنند. توجه به چیزهای به ظاهر بی اهمیتی که گفته ایم، غافلگیر کردن ما یا فقط گوش دادن به ما، نشان می دهد که می توانید دل ما را به دست آورید.

6. قاطعیت و ناگهانی، هر دو به یک اندازه

داشتن اعتماد به نفس و جهت دهی در تصمیم گیری ها وسوسه انگیز است. ما ترجیح می‌دهیم با مردی بیرون برویم که می‌گوید: «ساعت 8 در اولیس منتظرت هستم»، به جای اینکه کسی بپرسد: «خب کجا بریم؟» می‌خواهیم با شما وقت بگذرانیم. مهم نیست کجا. اما در عین حال باید انگیزه داشته باشیم. قانون کلی: اگر می خواهید ما را به بیرون دعوت کنید، مستقیماً این کار را انجام دهید. اگر نخواهیم می گوییم نه. مقدمه چینی واقعا طاقت فرسا است. وقتی شما را به بیرون دعوت می کنیم، پیدا کردن ناگهانی جلسه ای که در آن برای هر چیزی آماده باشید، به همان اندازه جذاب است.

  صحبت های فیروز کریمی پس از شکست استقلال - اندیشه معاصر

7. قابل اعتماد

حتی اگر بچه دار نشوید یا قصد بچه دار شدن ندارید، زنان جذب مردانی می شوند که خانواده محور هستند، مردانی که ثابت کرده اند الگوی قابل اعتمادی برای خواهرزاده، برادرزاده خیابانی، برادر یا تازه وارد به کار خود هستند. یک مرد قابل اعتماد تعادل را حفظ می کند. او می داند که چگونه کار، دوستان، خانواده و روابط را مدیریت و اولویت بندی کند.

8. مهارت های جنسی

وقتی صحبت از اتاق خواب می شود، او مهمترین چیز را می داند: تمام شده است زیرا او فقط خوشحال است. ارتباط جنسی تمام نشده.

دیدگاهتان را بنویسید