7 روز کثیف پایتخت در 7 روز اول مرداد

1073728 فقط خبر

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، سیدمحمدمهدی میرزای قمی با اشاره به اینکه در مدت مذکور آلودگی ذرات معلق کمتر از دو و نیم میکرون به مدت 6 روز، آلودگی ذرات معلق کمتر از ده میکرون به مدت 3 روز و آلودگی ازن نیز بیشتر بوده است، گفت: به مدت 3 روز بالاتر از حد مجاز بودند، افزود: البته در هفته گذشته دو آلاینده به مدت 3 روز بالاتر از حد مجاز بود و روز یکشنبه 11 مرداد سه آلاینده بالاتر از حد مجاز بود.

کمترین شاخص ثبت شده در این مدت مربوط به روز سه شنبه 13 مرداد ماه با عدد 107 و بیشترین شاخص مربوط به روز پنجشنبه 15 مرداد ماه با شاخص 151 بوده است. توجه، شاخص کیفیت هوا کاهش چشمگیری داشته است شاخص آنلاین در ساعت 7 صبح جمعه به پایین ترین سطح هفتگی 51 رسید.

مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با تاکید بر اینکه با تداوم سیستم ناپایدار جوی در روز گذشته، تهرانی ها در اکثر مواقع از کیفیت هوای خوبی برخوردار بودند، خاطرنشان کرد: شاخص 24 ساعته ذرات معلق کوچکتر از دو و نیم میکرون در ساعت 8 صبح امروز نیست، به 81 رسید و شاخص ذرات معلق کوچکتر از ده میکرون به 46 کاهش یافت، بنابراین وضعیت هوا در شرایط تمیز قرار داشت، اگرچه شاخص آلاینده ازن 101 کیفیت هوا را در شرایط ناسالم حفظ کرد. گروه های حساس

انتهای پیام/120/

  رژیم غذایی برای کاهش وزن سریع و غذاهای رژیمی برای کاهش وزن

دیدگاهتان را بنویسید