60 پرونده جنایی مرتبط با اغتشاشات تهران هفته آینده به دادگاه ارسال می شود

دادستان تهران:

41875 720 فقط خبر

علی صالحی درباره آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده معترضان در اغتشاشات اخیر گفت: برای 60 پرونده کیفرخواست صادر شده و تا هفته آینده پرونده این افراد به دادگاه ارسال می شود.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، علی صالحی، دادستان عمومی و انقلاب تهران در خصوص آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده معاندین در قیام های اخیر گفت: در این زمینه به پرونده ها رسیدگی می شود. در دو مرحله

وی افزود: با توجه به دستور مقام معظم رهبری و دستور رئیس قوه قضائیه تعدادی از جوانانی که از روی هیجان در این حوادث اقدام کرده بودند با رعایت شئونات اسلامی و با اعطای ضمانت های مناسب آزاد شدند.

دادستان عمومی و انقلاب تهران با بیان اینکه مخالفان و حامیان رژیم غاصب صهیونیستی اغتشاشات اخیر را بهانه ای برای مرگ خانم امینی خواندند، تصریح کرد: سازمان پزشکی قانونی علت مرگ خانم امینی را روشن و رسمی اعلام کرد. از این مرحله به بعد کسانی که به جان، مال و جان انسان ها، نیروی انتظامی و نظامی، تأسیسات شهری و… دست اندازی کنند مجازات خواهند شد.

صالحی با بیان اینکه پرونده های تشکیل شده در دستگاه قضایی با دقت و سرعت بالایی رسیدگی می شود، گفت: بازپرسان، دادستان ها و معاونان دادستان تهران شبانه روز برای رسیدگی به پرونده های دستگیرشدگان ضد شورش تلاش می کنند، برای بسیاری از متهمان کیفرخواست تهیه شده است. موارد

وی افزود: در یک مرحله برای 60 پرونده کیفرخواست صادر می شود و پرونده این افراد به دادگاه ارسال می شود، بنابراین هدف این است که ظرف یک هفته آینده پرونده معارضان رسیدگی و به دادگاه ارسال شود.

  حال حافظ امروز دوشنبه 16 بهمن 1392 با تفسیری دقیق + توصیه های حافظ امروز به شما - اندیشه معاصر

انتهای پیام/

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید