6 گجت عجیب; از روبات های بزرگ گرفته تا دستکش های مجهز به بلوتوث

به گزارش خبرنگار گروه علم و فناوری خبرگزاری آنا، امروزه پیشرفت علم و فناوری به خوبی شناخته شده است. تحول جامعه مدرن مدیون علم و فناوری است. تکنولوژی و تکنولوژی دنیا را به طرز عجیبی متحول کرده است. فناوری های جدید آینده جامعه را متحول کرده است و گزارشی از فناوری های عجیب در چین تهیه کرده ایم تا علاقمندان ویجت از وجود آن آگاه باشید.

در این گزارش به شش ابزار فناوری عجیب و غریب از جمله ربات های بزرگ و دستکش های بلوتوث اشاره شده است. تقریباً تمام ابزارهای مورد نیاز در سراسر جهان را تولید می کند. در اینجا تعدادی از این فناوری های عجیب و غریب را مشاهده می کنید:


ربات مکانیکی غول پیکر

این ربات نمایشی نیست و برای برخی افراد شگفت انگیز است، اما این ربات مکانیکی غول پیکر توسط محققان چینی ساخته شده و قیمت فروش آن در چین بسیار بالا است و حدود 2.2 میلیون دلار به فروش می رسد. شرکت سازنده ربات ها در واقع ربات ها را به مشتریان در سراسر جهان معرفی کرده و فروخته است. این ربات 12 فوت قد دارد و یک کابین خلبان در سینه خود دارد که افراد می توانند در آن بنشینند و حرکت کنند.

6 گجت عجیب در چین / از ربات های بزرگ تا دستکش های مجهز به بلوتوث

طراحی ربات برای زباله های قطعات یدکی کارخانه

یکی دیگر از تولیدکنندگان جالب چینی اخیرا مجسمه های هنری از قطعات یدکی کارخانه هستند. این شرکت توسط یک رهبر 31 ساله اداره می شود که از قطعات دور ریخته شده فلز در کف کارخانه برای ایجاد یک مجسمه هنری استفاده می کند. این شرکت در واقع با کارخانه های خودروسازی در چین قراردادی امضا کرده است تا قطعات یدکی را مونتاژ کرده و از آنها برای طراحی مجسمه های هنری مختلف استفاده کند. این کار یک بلندگو در قفسه سینه وجود دارد و سایر قسمت های بدن از فنر، مهره، پیچ و سایر قطعات فلزی ساخته شده است.

  نظر مجلس در مورد اصلاح قوانین جزایی اقتصادی

6 گجت عجیب در چین / از ربات های بزرگ تا دستکش های مجهز به بلوتوث


بیشتر بخوانید:

تولید سیستم های برودتی بسته به اقلیم کشور / امکانات با دانش ایرانیان تغییر می کند

ربات های مینیاتوری با بیماری ها مبارزه می کنند


کنسول های بازی غول پیکر

یکی دیگر از کارآفرینان جالب چینی که به بازی های نوستالژیک و قدیمی علاقه داشت، محبوب ترین بازی های دهه 80 و 90 را ساخت. آنها همچنین کنترل هایی را می فروشند که از کنسول های بازی های ویدیویی قدیمی تر ساخته شده اند. این کنترل های داخلی از طریق WiFi یا بلوتوث به تلفن یا تلویزیون متصل می شوند. این کنترل‌ها به گیمرها اجازه می‌دهند از یکی لذت ببرند بازی این کار را با کیفیت گذشته خود انجام دهید.

6 گجت عجیب در چین / از ربات های بزرگ تا دستکش های مجهز به بلوتوث

خرید اینترنتی بادکنک های لوکس

یک سازنده چینی بادکنکی به نام «توزی» ساخته و بیش از 6 سال از این طراحی می گذرد. این سازنده جوان بادکنک های هنری را از تولد تا رویدادهای تجاری ارائه می دهد. چینی ها از ساخت این فناوری بسیار راضی هستند و می توانند از این فناوری برای سفارش بادکنک های خارق العاده برای هر مناسبت خاصی استفاده کنند.

6 گجت عجیب در چین / از ربات های بزرگ تا دستکش های مجهز به بلوتوث

دستکش های رباتیک برای مراقبت های بهداشتی

یک سازنده چینی اسکلت از این اسکلت دستکش های مخصوص می سازد. هنگامی که این اسکلت چینی با واقعیت مجازی ترکیب می شود، به افراد اجازه می دهد تا یک شی را در یک محیط دیجیتال لمس و احساس کنند. از این دستکش ها می توان در بازی ها، مراقبت های بهداشتی از راه دور و سایر کارهای حیاتی استفاده کرد. و یک دستکش منحصر به فرد دیگر در چین مجهز به بلوتوث است. این دستکش منحصر به فرد دارای یک بلندگوی کوچک و یک میکروفون روی انگشت شست است. این دستکش از طریق بلوتوث به گوشی افراد متصل می شود.

  روند تدوین مقررات اجرایی قانون طبقه بندی معلمان (7 آوریل 1401) تعریف شده است - اندیشه معاصر

بیشتر بخوانید:

افزایش فروش گجت های پوشیدنی در چین/ پرفروش ترین برند هواوی

گجت ها برای کاهش استرس و اضطراب طراحی شده اند


6 گجت عجیب در چین / از ربات های بزرگ تا دستکش های مجهز به بلوتوث

دستکش های چراغ قوه برای کار در فضای باز عالی هستند

دستکش های دارای چراغ قوه LED برای کارهای بیرونی عالی هستند. وزن این دستکش ها بسیار سبک است و روز به روز بهتر می شود. این دستکش های بدون انگشت جیغ برای شب عالی هستند و برای کارهایی مانند ماهیگیری و کمپینگ عالی هستند. این دستکش ها به قدری روشن هستند که می توان از آنها در تاریکی برای کارهای مهم استفاده کرد. این ویجت از پارچه منعطف و قابل تنفس ساخته شده و در کارهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. افرادی که اغلب سفر می کنند، کسانی که بیشتر در شب کار می کنند، مهندسان، لوله کش ها، کوهنوردان یا حتی دوچرخه سواران می توانند از این فناوری استفاده کنند. باتری این ویجت به راحتی قابل تغییر است و همچنین دارای یک بند جادویی قابل جابجایی است.

6 گجت عجیب در چین / از ربات های بزرگ تا دستکش های مجهز به بلوتوث

انتهای پیام/3004/

دیدگاهتان را بنویسید