45 پروژه کوچک در مناطق پرجمعیت هدف گذاری شده است

1089300 فقط خبر

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، سید محمد موسوی درباره اقدامات کلیدی که در این دوره شهری در منطقه یازدهم در حال پیگیری است، اظهار کرد: یکی از کارهای زیربنایی که در راستای ارتقای جذابیت اقامتگاه دنبال می کنیم. و کیفیت زندگی ساکنان منطقه تمرکز بر مناطقی است که در منطقه 11 به انبارهای تجاری تبدیل شده و باعث نارضایتی و آوارگی شهروندان در منطقه شده و با کمک معاونت. شهرسازی و کمیسیون ماده 5 شهرداری درصدد تغییر این پهنه ها هستیم. یکی از حوزه هایی که این تغییر ایجاد شد راه آهن است.

شهردار منطقه 11 با بیان اینکه بر پروژه های عمرانی محلی در حوزه فنی و عمرانی تمرکز کرده ایم که موجب رضایتمندی شهروندان شده است، تصریح کرد: این امر موجب شده است که این پروژه ها در حوزه های فنی و عمرانی بسیار مورد توجه قرار گیرند. وی افزود: 45 پروژه کوچک و محلی را برای توسعه شهرک های منطقه هدف گذاری کردیم. نهضت آسفالت را هم شروع کرده ایم و هدفمان از این قسمت این است که تا پایان تابستان امسال تمام جاده هایی که نیاز به تعویض دارند روکش و آسفالت کنیم.

وی گفت: هفته گذشته در جلسه ای با کمیته بودجه شورای اسلامی شهر تهران و مشاوران و بانفوذین منطقه، پرونده های پروژه های عمرانی محلی را بررسی و به سوالات آنها پاسخ دادیم تا ابهامات و مشکلات شهروندان برطرف شود. در نهایت با سرعت بخشیدن به کارها می توانیم به نتیجه مطلوب اجرای پروژه برسیم.

انتهای پیام/4172/

  بهترین راه برای نزدیک شدن (مخصوصاً برای متاهل) - تفکر مدرن

دیدگاهتان را بنویسید