4 ترفند طلایی برای خانه تکانی با سه چکمه – تفکر مدرن

آیا برای ورود به سال جدید اقدام به اسباب کشی و نظافت منزل خود کرده اید؟ همانطور که می دانید بسیاری از افراد به دلیل زمان بر بودن فرآیند نظافت منزل با این مشکل مواجه هستند.

انبار داری؟ آن را خالی نگذارید

بسیاری از آپارتمان ها فضای ذخیره سازی کمی دارند، داخل بلوک یا در کنار پارکینگ. بسیاری از ساکنان این انبار را برای اقلام بزرگ و قدیمی نگهداری می کنند. در حالی که یک انبار می تواند مکانی برای لباس های زمستانی باشد که ظاهر خوبی دارند و شما دقیقا نمی دانید در تابستان با آن ها چه کار کنید. در انبار نیز می توانید جارو، جارو دسته دار و ظروفی که معمولا هفته ای یکبار استفاده می کنید قرار دهید.

حرف اول را دسته بندی کنید

یکی از روش های مدرن برای نظافت خانه، ادامه دادن به مقوله است. این اولین راه برای شروع کار با لباس است، هر کجا که هستند. برای مثال، از چوب لباسی کنار در، کمد لباس و کشوها شروع کنید. لباس هایی را که نمی خواهید دور بریزید و بقیه را در جعبه های مختلف بزرگ و کوچک قرار دهید یا به ترتیب در کشو قرار دهید.

با استفاده از روش شمارش

یکی از ترفندهای خانه تکانی استفاده از روش کن ماری است. Kunmari سیستمی است برای ساده کردن و مرتب کردن خانه و گذاشتن چیزهایی که دوست ندارید. فقط هر چیزی را که حال شما را خوب نمی کند دور بریزید.

این روش جذاب و مدرن نه تنها وسایل غیر ضروری را از چشمان شما پاک می کند، بلکه به شما کمک می کند وسایل خود را به درستی بشناسید و با حذف وسایل غیر ضروری، کیفیت زندگی خود را بهبود ببخشید. در روش کوناماری باید کل خانه را یک جا تمیز کنید. همچنین وسایلی را که نمی خواهید در حین تمیز کردن تمیز کنید دور بیندازید.

  جنجال عجیب بازیکنان تاجیکستانی پرسپولیس – تفکر مدرن

لوازم جانبی هماهنگ باید در کنار یکدیگر قرار گیرند

یکی از مشکلات بزرگ در خانه ها پراکندگی این گونه وسایل است. همچنین می توانید چندین دستگاه هماهنگ در قسمت های مختلف خانه خود داشته باشید. باور کنید اگر درست باشد که دیگر نیازی به خواندن این متن ندارید اشتباه است. پس بپذیرید که لوازم آرایشی شما فقط در یک مکان نگهداری شود. کتاب های شما باید در یک مکان باشد. لازم نیست مدارک شما در هر گوشه ای از خانه پراکنده باشد تا زمین و زمان مورد نیاز را بچرخانید. به شما قول می دهیم با رعایت این اصل تحول عجیبی در خانه شما رقم خواهد خورد.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1277628

دیدگاهتان را بنویسید