2 ماه به مسئولان برای بررسی زمین های وقفی در کبودرآهنگ

1089511 فقط خبر

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، صبح امروز پنجشنبه در ادامه برنامه های سفر دولت مردمی به استان همدان، در اجلاس مردم شهرک کبودرآهنگ از خانواده نزدیک به 700 شهید سرافراز تجلیل کرد. این شهر، مردان متدین و انقلابی، زنان تاریخ ساز و جوانان بصیر این شهر. احترام

با اشاره به اینکه کبودرآهنگ در تاریخ خود سابقه مبارزه و مخالفت با رژیم ستمشاهی، سابقه دوستی با امام عظیم الشان، تجربه درخشان در پاسداری از حرم مطهر و سابقه ایستادگی در مراحل مختلف تاریخ را دارد. رئیس جمهور افزود: مردم کبودرآهنگ مردمی مومن، انقلابی، نجیب هستند و من افتخار می کنم که در جمع این مردم باشم.

رئیسی با بیان اینکه مهمترین مولفه اقتدار ملی و امنیت جمهوری اسلامی ایران مردم متدین حاضر در صحنه هستند، گفت: ما به نیروهای نظامی، سلاح و قدرت نظامی کشور افتخار می کنیم، اما باید بدانیم. آنچه مانع حمله دشمن به این کشور شد مردم هستند. او متدین و متدین است.

رئیسی با بیان اینکه آنچه امروز در دنیا شاهد آن هستیم، جنگ اراده هاست، گفت: اراده دشمن این است که ملت ایران با وجود همه آرمان ها و ارزش هایی که به آن معتقد است، راه انقلاب را ادامه ندهد. ارزش ها و شهدا از سوی دیگر ملت ما تصمیم گرفته است با وجود همه تهدیدها و تحریم ها این راه را با قدرت ادامه دهد و با تکیه بر شعار خود هیچ تحریم و تهدیدی را نمی توانیم مانعی در برابر خود بدانیم.

رئیس جمهور آمریکا به رسمیت شناختن شکست شرم آور سیاست فشار حداکثری علیه ملت ایران را یک پیروزی بزرگ برای کشورمان دانست و تصریح کرد: ما به عنوان خدمتگزار شما مردم، ایستادگی و مقاومت را وظیفه خود می دانیم. مطابق با مقتدای بصیر و اراده ملت بزرگ ایران. آن را برنامه خود علیه اربابان و سلطه گران و نظام سلطه قرار دهیم و هرگز به نفع جمهوری اسلامی ایران کوتاه نیاییم.

  رئیس جدید دانشگاه ممسنی آزاد معرفی شد

رئیسی خاطرنشان کرد: تلاش افراد مختلف برای کشور قدرت و اقتدار ایجاد می کند. چه آن سرباز عزیز نیروهای مسلح که برای حفظ تمامیت این مرز و بوم تلاش می کند و چه کشاورز عزیزی که زمین خود را زیر آفتاب کار می کند تا امنیت غذایی کشور تامین شود. امروز همه ما وظیفه داریم برای تولید بیشتر، برتر و باکیفیت تر در سال تولید برای افزایش توان کشور تلاش کنیم.

رئیس جمهور با اشاره به سخنان امام جمعه و نماینده مردم در شورای اسلامی در خصوص مشکلات منطقه گفت: اولین دغدغه مطرح شده مربوط به کشاورزی بود و کشاورزی در این شهرستان باید رونق بیشتری داشته باشد اما وجود دارد. مشکلات در بحث تامین آب که نیاز به اصلاح و بهبود مدیریت دارد، منابع آب می تواند به حل این مشکل کمک کند.

رئیسی همچنین اصلاح الگوی کشت را از دیگر راهکارهای موثر در زمینه سازگاری با کم آبی دانست و افزود: همکاری مردم عامل موثری در مقابله با مشکل کم آبی است که یکی از مصادیق مهم آن تغییر الگوی کشت

رئیس جمهور با اشاره به مطالب مطرح شده در خصوص زمین های اهدایی در این منطقه گفت: صندوق راه حل خاص خود را دارد اما با توجه به مشکلاتی که مردمی که در این زمین ها زندگی می کنند و کسب و کار خود را آغاز می کنند، از سازمان خیرین، فرماندار و سایر ذیربط ها درخواست دارم. مسئولان تا چه حد باید با تشکیل کارگروهی حداکثر ظرف مدت 2 ماه سریعتر به این مشکل رسیدگی کنند تا اولاً زندگی مردم پایدار شود و ثانیاً مردم تأثیر تلاش دولت برای حل مشکلات خود را ببینند.

  علل مختلف سقط جنین - تفکر مدرن

رئیسی در ادامه سخنان خود به مشکل راه های مواصلاتی منطقه و گلایه های مردمی در این زمینه اشاره و تصریح کرد: رفع مشکل راه های مواصلاتی شهرستان کبودرهنگ و اطراف آن از اولویت های سفر است. مشکلات و مسائل کل استان همدان در حال حاضر شناسایی و اولویت بندی شده است، راهکارهایی برای رفع این مشکلات طراحی شده و منابع لازم در نظر گرفته شده است تا انشاالله مصوبات سفر بخشی از مشکلات استان را برطرف کند.

رئیس جمهور حل معضل بیکاری را یکی از دغدغه های خود و دولت عنوان کرد و خاطرنشان کرد: برخی فکر می کنند کار فقط پشت میز نشینی است، ابتدا باید این ذهنیت اصلاح شود. بهترین و مفیدترین کار توسط کشاورزان، دامداران، صنعتگران و سایر مشاغل مشابه انجام می شود. با این حال، نگرانی در مورد اشتغال جوانان یک نگرانی مشروع است که دغدغه دولت نیز هست.

رئیسی گفت: دولت برای ایجاد اشتغال به ویژه اشتغال در روستاها وام های خوبی در نظر گرفته است که با پیگیری مجدانه مسئولان مربوطه در استان می تواند مشکل اشتغال را تا حد زیادی کاهش دهد.
رئیس جمهور در بخش پایانی سخنان خود به عشق مردم این مرز و بوم به دین و ارزش های انقلاب اسلامی و ائتلاف آنان با شهدا به عنوان سرمایه بزرگ مردم و سرمایه فرهنگی مردم اشاره کرد. انقلاب اسلامی تصریح کرد: امروز دشمن به دنبال فاصله گرفتن مردم از هویت انقلاب اسلامی است، اما عاطفه مردمی و ایستادگی مردم، دشمن را ناامید کرد و امیدواریم دلبستگی شما به انقلاب اسلامی و ارزش‌ها ادامه داشته باشد. حفظ شود.

  زوج فرانسوی-آرژانتینی در همان بازی یوونتوس

انتهای پیام/4129/

دیدگاهتان را بنویسید