15 گزینه احتمالی برای نقل و انتقالات تابستانی اروپا

1089390 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی آنا، چندین نقل و انتقالات مهم در تابستان امسال دیده ایم، ارلینگ هالند به منچسترسیتی رفت و رابرت لواندوفسکی به بارسلونا پیوست. اگرچه شروع فصل جدید تقریباً نزدیک است و مدیران همیشه ترجیح می‌دهند تیم‌های خود را مدت‌ها قبل از اولین بازی‌های خود ترکیب کنند، اما هنوز نام‌های بزرگ زیادی در بازار وجود دارد.

GOAL فهرستی از برترین بازیکنانی که می توانند قبل از بسته شدن پنجره تابستانی در اول سپتامبر انجام دهند، تهیه کرده است. فرنکی دی یونگ علاقه ای به بارسلونا ندارد، اما علاقه ای به پیوستن به منچستریونایتد ندارد. با این حال محتمل ترین گزینه برای او شیاطین سرخ هستند. یوونتوس و منچستریونایتد به سرگ میلینکوویچ ساویچ علاقه مند هستند و لاتزیو منتظر بهترین پیشنهاد برای فروش هافبک خود است. کریستیانو رونالدو علاقه زیادی به ترک اولدترافورد دارد اما پیشنهاد جدی برای او آماده نیست. آنتونی انتظار دارد از منچستریونایتد پیشنهاد جدی برای ترک آژاکس دریافت کند و بار دیگر شاگرد اریک تن هوگ شود.

سزار آزپیلیکوئتا و مارکوس آلونسو هنوز یک سال دیگر با چلسی قرارداد دارند و بارسلونا برای جذب آنها به توافق نرسیده است. لوکاس پاکئتا پیشنهادهایی از میلان و آرسنال برای ترک لیون داشته است اما تصمیم نهایی را نگرفته است. برناردو سیلوا تابستان گذشته می خواست منچسترسیتی را ترک کند اما شرط انتقال او به بارسلونا جدایی دی یونگ است. پاری سن ژرمن نیز به فروش نیمار علاقه مند است اما کمتر باشگاهی حاضر به پرداخت دستمزد بالای این بازیکن است. مارک کوکورلا آماده است تا برایتون را ترک کند، اما منچسترسیتی فشار لازم را برای جذب او نشان نداده است. تیمو ورنر به دلیل دستمزد بالایش کاندیدای جدی نیست، چلسی باید با انتقال قرضی او به نیوکاسل یا یوونتوس موافقت کند.

  عکس مجلل و ترسناک نعم نظام دوست با اسبی زیبا – فکری مدرن

جورجینیو واینالدوم در پاری سن ژرمن بیکار شده و در آستانه انتقال به رم است. مشخص است که ممفیس دیپای هم مازاد بارسلونا است و احتمال دارد راهی لیگ برتر انگلیس شود. ناپولی اصرار دارد که ویکتور عثیمان برای فروش نیست، اما او بدون شک خواستگاران جدی دارد که هنوز حرکتی انجام نداده اند. میلان اسکرینیار در اینتر می درخشد اما پاری سن ژرمن و حتی یوونتوس به او علاقه مند هستند.

باید دید سرانجام این 15 بازیکن تا آخرین روز نقل و انتقالات تابستانی به کجا می رسند.

انتهای پیام/4048/

دیدگاهتان را بنویسید