12 نکته طلایی برای ارگاسم بهتر و افزایش لذت جنسی – تفکر معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه نوین، اشکال مختلف موقعیت یابی در حین مقاربت به شما کمک می کند تا به ارگاسم برسید.

12 نکته طلایی برای ارگاسم (مخصوصا برای افراد متاهل)
تو نمی توانی ارگاسم تجربه با شریک زندگی خود را؟ یا شاید بخواهید حتی بیشتر آن را تجربه کنید؟ در اینجا چند نکته از متخصصان سکس برای کمک به شما آورده شده است ارگاسم بهتر شما دارید.

1. عضلات خود را برای رسیدن به ارگاسم ورزش دهید
تمرینات کگل یک ورزش سنتی برای زنانی است که می خواهند ارگاسم ضعیف خود را تقویت کنند. شما باید بتوانید این ماهیچه ها را در کف لگن خود پیدا کنید و آنها را مانند یک درپوش ادرار سفت کنید. این تمرینات را چند بار در روز تکرار کنید و به یاد داشته باشید که در حین فشردن عضلات نفس بکشید.

نقاط حساس را برای رسیدن به ارگاسم تحریک کنید
اشکال مختلف قرار گرفتن در حین رابطه جنسی به شما کمک می کند ارگاسم رسید. به عنوان مثال، یک زن باید بالای شوهرش قرار گیرد تا به استخوان ناحیه تناسلی مرد بالای کلیتوریس ضربه بزند. یا زنی که به پشت دراز کشیده و بالشی زیر باسنش دارد. دکتر لورا برمن می گوید: «شما حتی می توانید در حین رابطه جنسی از ویبراتور استفاده کنید.

3. در حین رابطه جنسی صحبت کنید
دکتر برمن می گوید: «مردان واقعاً به بازخورد شما نیاز دارند. هنگام حرکت ارتباط جنسی “به خوبی کار میکند. فراموش نکنید که احساسات خوب خود را به صورت شفاهی یا با فریاد نشان دهید.

  استعفای رئیس پلیس اتاوا - یک تفکر مدرن

4- انجام کارهای جدید و هیجان انگیز باعث ارگاسم می شود
تحقیقات نشان می دهد که رفتار هیجان انگیز زوجین با هم باعث تحریک دوپامین در مغز می شود که به نوبه خود شما را از نظر جنسی تحریک می کند و لذت جنسی (ارگاسم) را افزایش می دهد.

5. پیش نیازهای خلاقانه را برای افزایش لذت جنسی امتحان کنید
اگر گرم کردن همسرتان بیشتر طول می‌کشد، با ارسال ایمیل‌های تحریک‌آمیز یا پیام‌های متنی شروع کنید.

به تعویق انداختن ارگاسم یا ارگاسم در حین رابطه جنسی
هر چه برانگیختگی جنسی دیرتر باشد، انفجار شدیدتر است. به ارگاسم نزدیکتر شوید و سپس سرعت خود را کاهش دهید. قبل از رسیدن به بالا، این کار را چندین بار تکرار کنید.

7. روی تنفس تمرکز کنید
رابطه جنسی تانتریک بسیار جدید و مدرن به نظر می رسد، اما مهمترین مزیت آن – که بر تنفس متمرکز است – لذت جنسی شما را افزایش می دهد. می توانید از نفس خود برای انتقال انرژی جنسی خود استفاده کنید. زوج هایی که به طور منظم نفس می کشند دیرتر به ارگاسم می رسند و ارگاسم بهتر و قوی تری خواهند داشت.

یادگیری تکنیک های مناسب ازدواج می تواند به شما در رسیدن به ارگاسم کمک کند

8- برای رسیدن به ارگاسم باید بدانید چه چیزی شما را تحریک می کند
وقتی نمی دانید چه چیزی به شما انگیزه می دهد، نمی توانید احساسات خود را با شریک زندگی خود در میان بگذارید. برای اینکه بدن خود را به ارگاسم عادت دهید، باید قسمت های حساس بدن خود را بشناسید و با استناد به مقالات علمی با آناتومی جنسی بدن خود آشنا شوید.

  دیدار درویش از دو بازیکن پرسپولیس

9- فیلم های آموزشی را با هم تماشا کنید
ویدئوهای علمی و تایید شده که به شما رابطه جنسی مناسب را می آموزد و تکنیک های مناسب ازدواج را یاد می گیرد، می تواند به شما در رسیدن به ارگاسم کمک کند.

10. داروهای خود را بررسی کنید
زنان بسیار بیشتر از مردان از داروهای ضد افسردگی استفاده می کنند، که می تواند به طور قابل توجهی بر زندگی جنسی افراد تأثیر بگذارد. اگر مشکل دارید، در مورد داروهایی که مصرف می کنید با پزشک خود صحبت کنید.

11. اگر در رسیدن به ارگاسم مشکل دارید، از متخصص کمک بگیرید
اگر برای رسیدن به ارگاسم مشکل دارید، توصیه یک متخصص می تواند کمک کننده باشد. آسیب عصبی یا سطح پایین تستوسترون می تواند مشکل ساز باشد. پزشک شما ممکن است معاینه پزشکی انجام دهد و عوامل ارتباطی شما را در نظر بگیرد.
12. آرام باشید
در یک مطالعه جدید روی بیش از 50 زن، بیش از 70 درصد از آنها دریافتند که استرس در محل کار بر زندگی جنسی آنها تأثیر می گذارد. مشخص است که میل جنسی کم احتمال رسیدن به ارگاسم را کاهش می دهد. پس بهتر است مشکلات زندگی را در اتاق خواب خود رها کنید.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1261041

دیدگاهتان را بنویسید