11 دلیل که مردان شما را دوست ندارند – تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه نوین، زنان در هر سنی نیازمند محبت و توجه شریک زندگی و شریک عاطفی خود هستند. شنیدن دوستت دارم هرگز برای زنان تکرار نمی شود و همیشه روحیه آنها را بهبود می بخشد.

متأسفانه برخی از مردان هوش هیجانی پایینی دارند یا تربیت خانوادگی آنها به گونه ای بوده است که یاد نگرفته اند به شریک زندگی خود ابراز علاقه کنند یا فکر می کنند ابراز علاقه باید رفتاری باشد تا کلامی و چون دوست دارند بشنوند که دوستش دارید. آنها فکر می کنند که شریک زندگی آنها نیازی به ابراز محبت کلامی ندارد و همین که آن را از نظر مالی تامین کنند کافی است.

طیف عاطفی زنان بسیار گسترده تر از مردان است، بنابراین برای اینکه همیشه سرحال و سرحال باشم، باید عشق کلامی را از طرف شریک عاطفی آنها بشنوم. خیلی از خانم ها شکایت دارند که شوهرم نمی گوید دوستت دارم و نمی دانند چگونه علاقه و عشق کلامی خود را ابراز کنند تا به شوهرشان بیاموزند که بگویند.

اولین نکته این است که باید درک کنید که برخی از مردان به صورت عملی نشان می دهند که شما را دوست دارند. من هر کاری برای سلامتی شما انجام می دهم این رفتار یعنی عشق به مردها، شوهرتان وقتش را صرف کار و زندگی با شما می کند، بنابراین نمی توانید بگویید دوستت ندارد، او فقط نمی داند و ندارد. یاد گرفت که چگونه باید روحیه همسرش را بشناسد و از نظر عاطفی از او حمایت کند.

چنین مردانی از خوردن یک لیوان آب یا یک بشقاب میوه بیشتر از اینکه بگویند دوستت دارم خوشحال می شوند و بنابراین علاقه شما را به او درک می کنند و متوجه می شوند که او برای شما ارزشمند است.

چرا شوهرم نمیگه دوستت دارم؟

مردان از نظر عاطفی با زنان تفاوت زیادی دارند، اگر روزی یک یا ده بار به مردی بگویید دوستت دارد، برایش مهم نیست، اما هر چه بیشتر از کار او قدردانی کنید، او شادتر می شود. برای مردان، احترام و ارزش بسیار مهمتر از علاقه کلامی است، بنابراین آنها ممکن است درک نکنند که همسرشان برای درک عشق و صمیمیت خود به علاقه کلامی نیاز دارد.

البته نکته مهمی که خانم ها باید به آن توجه کنند این است که ابراز علاقه فقط گفتن جمله دوستت دارم نیست، جملاتی مثل تو زندگی منی، خوشحالم که با تو هستم، تو بهترین زن دنیا هستی، شما مرا به خوبی درک می کنید و غیره یا حتی شما روی آوردن به چیزی مانند “من تو و روحم را دوست دارم” با عبارت “دوستت دارم” تفاوتی ندارد، بنابراین برای شنیدن این جمله زیاد نگران نباشید، افراد مختلف از کلمات و جملات بسیار متفاوتی برای ابراز علاقه استفاده می کنند. . پس سعی کنید بفهمید که او چگونه ابراز علاقه می کند و شوهرتان را مجبور به گفتن این جمله نکنید.

  آرمین زارعی و اشوان در اکران خصوصی منظره + عکس - اندیشه معاصر

او کمی هوش هیجانی دارد

بعضی از مردها از نظر عاطفی بسته هستند، عموماً هوش هیجانی پایینی دارند و فکر می کنند وقتی برای شما کار می کند و خرج می کند، به شما علاقه مند است، شما نمی توانید یاد بگیرید که بگویید من چنین مردی را دوست دارم و باید یاد بگیرید او را پیدا کنید. کاری که او برای شما انجام می دهد مثلاً اگر از او چیزی بخواهید و او فوراً آن را برای شما انجام دهد، به این معناست که شما را دوست دارم.

او با روحیات و احساسات زنان آشنا نیست

مردانی مانند زنان علاقه‌ای به تماشای فیلم‌ها و سریال‌های عاشقانه و خواندن داستان‌های عاشقانه ندارند، بنابراین بیشتر آن‌ها با رفتار شخصیت‌های مرد عاشق این داستان‌ها آشنا نیستند و نمی‌توان انتظار داشت که رفتار عاشقانه داستان‌های تکراری را دوست داشته باشند. برای شما.

از طرفی خانم ها خیلی بیشتر از آقایان علاقه مند به شناخت روحیات مردها و خواندن روانشناسی و ازدواج هستند، پس طبیعی است که با مردی ازدواج کنید که با روحیات و احساسات و رفتار و توجه عاشقانه زنان بیگانه است. شما می خواهید.

شما می توانید رفتار عاشقانه را به این مردان آموزش دهید. آنچه را که می خوانید و دوست دارید برای شما انجام دهد برای او بفرستید و از او بخواهید که آن را بخواند تا در مورد احساسات شما بیشتر بدانید و زندگی گرمتر و صمیمی تری داشته باشید.

از ارسال مقالات و ویدیوهای طولانی خودداری کنید، بلکه فقط هر روز و هر از گاهی (اما نه همیشه) در زندگی شخصی خود یک مقاله کوتاه یا ویدیوی کوتاه در مورد چیزهایی که شما را هیجان زده می کند و قلب شما را برای آن می تپد ارسال کنید. صحبت کردن با او.

او خجالتی است و یاد نگرفته است که عشق کلامی را ابراز کند

اگر شوهرتان در خانواده‌ای سنتی بزرگ شده که عادت به ابراز احساسات ندارد و اگر شخصیتی درون‌گرا دارد، ابراز علاقه کلامی برای او بسیار سخت است و از گفتن کلمات و جملات عاشقانه خجالت می‌کشد و حتی ممکن است نتواند. یک موقعیت علاقه خود را نشان می دهد. پس باید کمی صبور باشید و برای ابراز علاقه پیشقدم شوید و از او بخواهید جملات شما را تکرار کند، کم کم می توانید به او یاد بدهید که با کلمات محبت آمیز پاسخ دهد و به شما بگوید که دوستتان دارد.

شما داماد هستید و یخ آب نشده است

اگر ازدواج شما سنتی باشد و آشنایی شما جدید باشد، ابراز علاقه کلامی برای او دشوار است. بهتر است کمی وقت بگذارید و منتظر بمانید تا رابطه تان به ثبات برسد. چند روزی او را پر از محبت و بیان کنید و یکی دو روز عادی رفتار کنید تا متوجه تفاوت رفتار و شیرینی ابراز علاقه شود و دلتنگ دختر شیطان و خوش اخلاق روزهای قبل شود. با این تکنیک می توانید لذت ابراز علاقه و گفتن اینکه شما را دوست دارد را به او بیاموزید.

  «قرآن کتاب امید و آرامش» شعار امسال نمایشگاه قرآن شد/ ارائه 80 نوآوری و خلاقیت قرآن در مصلی امام خمینی (ره)

برای او عشق عملی است نه کلامی

دوستت دارم، این در ذات بعضی مردها نیست که بگویند. این مردها فکر می کنند من تو را دوست دارم، گفتن بازی خیلی رمانتیک است و با شخصیت آنها جور در نمی آید. برای شنیدن ابراز علاقه از این آقایان، بهتر است هر از چند گاهی یک موقعیت عاشقانه ایجاد کنید و از او بپرسید که چقدر شما را دوست دارد یا از او بپرسید که چه کار می کنید که باعث می شود او شما را بیشتر دوست داشته باشد و چه زمانی تمام می شود. شما متوجه خواهید شد که کلمات او برای او چه معنایی دارند، پس از آن می توانید به او بگویید چه رفتاری باعث می شود بیشتر دلتنگ او شوید و او را خواستنی تر کنید.

مغرور است

برخی از مردانی که آنها را دوست دارند این را برخلاف غرور مردانه خود می گویند، مردانی که عاشق می شوند در این دسته قرار می گیرند. شما نمی توانید چنین مردی را مجبور به ابراز علاقه کلامی کنید و باید علاقه او به خود را از حمایت و توجه به رفتاری که به شما نشان می دهد درک کنید.

او فکر می کند که تو پر سواری

برخی از مردان فکر می کنند که زنان جنبه ابراز علاقه ندارند و اگر بفهمند شما آنها را دوست دارید سیر می شوند و از احساسات شما سوء استفاده می کنند. شنیدن اینکه من تو را از چنین مردی دوست دارم بسیار سخت است و بعید است که ابراز علاقه او را بشنوی. این مردان از شما حمایت می کنند و به شما توجه می کنند، اما اگر کوچکترین رفتاری از طرف شما ببینند که نشان دهنده سیری شماست، بلافاصله از خود محافظت می کنند و سرد و بی توجه می شوند.

این مردان معمولاً قدرت زیادی دارند و می ترسند ابراز علاقه باعث شود که شریک عاطفی آنها در یک رابطه قوی و عالی شود.

اگر می خواهید از او بشنوید، بهتر است خودتان مبتدی باشید، شاید این باعث شود هوشیاری خود را رها کند و به ابراز علاقه پاسخ دهد.

بعضی از مردها معنی عشق را نمی دانند، شاید به اندازه شما دوست ندارند، شاید هنوز در تلاش برای یافتن معنای عشق هستند، به چنین مردی فشار نیاورید و بگذارید به سؤالاتش پاسخ دهد و عشق را بفهمد.

او به دلیل سنت ازدواج کرده است و دلش برای شما نیست

همسرتان ممکن است خیلی زود پس از ازدواج علاقه خود را نسبت به شما از دست بدهد یا از همان ابتدا به دلیل علاقه با شما ازدواج کرده باشد. برخی از مردان به دلایل سنتی به نام خانواده، برای تکمیل دین، سازماندهی، گفتگو با مردم، خلاصی از تنهایی، پیگیر بودن، اجتناب از شکست عشقی یا افسردگی پس از طلاق، برای کم نکردن خود عشق. چه کسی با دیگری یا همسر خود ازدواج کرده، طلاق گرفته یا برای رفع نیازهای جنسی خود و غیره بدون توجه به طرف مقابل.

  بررسی تطبیقی ​​قوانین ملی و بین المللی برای رفع خشونت خانگی علیه زنان - اندیشه معاصر

البته چنین مردی همیشه با شما سرد رفتار می کند و نمی توانید از او انتظار علاقه داشته باشید. اگر آن فرد خوب است و از نظر مالی از شما حمایت می کند و به شما متعهد است، از انگیزه اصلی او برای ازدواج مطمئن شوید و اگر می خواهید به زندگی با او ادامه دهید، بهتر است مشکل خود را حل کنید و بین مشکل خود را با یک فرد مجرب در میان بگذارید. مشاور.

او فکر می کند این بازی بدی است

برخی از مردان به خصوص آنهایی که در خانواده ای سنتی بزرگ شده اند، ابراز علاقه به خودپسندی را ابراز می کنند و نمی خواهند چاپلوس به نظر برسند یا فکر می کنند که ابراز علاقه و این برای نوجوانان است و آنها نیستند. به گفته آنها این بیان کلامی عشق و علاقه است و وقتی با شما هستند برای رفاه شما تلاش می کنند و برای شما خرج می کنند و به شما ارادت دارند یعنی شما را می خواهند و دوست دارند.

میدونی که دوستت داره

او فکر می کند که شما از علاقه او مطمئن هستید، بنابراین نیازی به ابراز شفاهی نیست، به خصوص زمانی که در یک رابطه قوی و پایدار هستید و از حمایت و توجه شوهرتان برخوردار هستید. او به خودش می گوید که شما بدون عشق کلامی ابراز عشق می کنید. و به تعهد خود اطمینان دارید. با این مردان غر نزنید، در عوض از جذابیت های فیزیکی و رفتاری برای جلب توجه خود استفاده کنید و توجه خود را با عشق همراه کنید و هر از گاهی با یکی از دوستانتان بگویید که از حضور او در کنارتان قدردانی می کنید.

او فکر می کند که گفتن دوستت دارم فقط برای موقعیت های خاص است

برای برخی از مردان، گفتن “دوستت دارم” برای موقعیت های خاص است و هر روز آن را بی اهمیت و بی فایده می دانند. معمولا چنین مردانی علاقه عاطفی خود را به شما در جملات دیگری بیان می کنند و با کلمات محبت آمیز به شما پاسخ می دهند. به علاقه آنها شک نکنید و به این جمله خاص حساس نباشید. البته او برای نشان دادن علاقه خود از جملات و کلمات دیگری استفاده می کرد و جمله «دوستت دارم» را حفظ می کرد یا جملات مشابه را برای مناسبت های خاص نگه می داشت. این شما را شگفت زده خواهد کرد.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1277651

دیدگاهتان را بنویسید