یک کشور آفریقایی از حمله روسیه به اوکراین حمایت کرده است – یک تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، سخنگوی ارتش میانمار نیز گفت: در وهله اول به نظر من در شرایط اوکراین، روسیه اقدامات لازم را برای حفظ و تقویت حاکمیت خود انجام می دهد. دوم، مسکو به عنوان یک قدرت بزرگ، توازن قدرت جهانی را فراهم می کند که به حفظ صلح جهانی کمک می کند.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد که روسیه بتواند استعمار مدرن را ریشه کن کند و خاطرنشان کرد که ایالات متحده برای تضعیف حاکمیت روسیه به مرزهای خود نزدیک می شود.

او گفت: «وضعیت پیرامون اوکراین برای هر دو کشور مشکلی نیست. رئیس جمهور، دولت و مردم روسیه مسئولیت پاسخگویی به وضعیت ژئوپلیتیکی در حال ظهور در جهان را دارند که اوکراین تنها بخشی از آن است.

وی همچنین تاکید کرد که اقدامات رئیس جمهور روسیه در راستای حفظ منافع ملی و نشان دادن اتحاد مردم روسیه است.

یک مقام ارشد دولت میانمار گفت: ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، دولت مسکو و مردم این کشور به دنیا نشان دادند که نگاه گسترده ای به مسائل سیاسی جهانی دارند و روسیه می تواند و باید از منافع و وحدت ملی خود دفاع کند.

وی همچنین نحوه تامین مالی کشورهای غربی برای نیروهای مخالف میانمار را یادآور شد و افزود: بحران کنونی اوکراین به دلیل عدم تمایل آمریکا به تایید ضمانت های امنیتی روسیه است.

سخنگوی ارتش میانمار گفت: امروز اوکراین به طور کامل از سیاست ها و ایدئولوژی بلوک غرب پیروی می کند. این وضعیت به روسیه اجازه داد تا خواسته های درستی برای امنیت خود داشته باشد اما دیدیم که آمریکا به آنها پاسخی نداد و برخلاف راه حل عادلانه مشکلات عمل کرد. ما در حال حاضر عواقب آن را می بینیم.

  خلاصه بازی پرسپولیس 2 - آلومینیوم اراک 0

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1278013

دیدگاهتان را بنویسید