یک میلیون نفر از جانبازان دفاع مقدس در یک ویدئو کنفرانس با موضوع انقلاب دیدار کردند

30230 298 فقط خبر

سردار سید قاسم قریشی رئیس ستاد کل هفته دفاع مقدس در نشست خبری در آستانه هفته دفاع مقدس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: هفته دفاع مقدس فرصت محدودی برای حماسه ها و جانفشانی هاست. مردم عزیز در هشت سال دفاع مقدس که در راه دفاع از انقلاب هستند افتخارات بزرگی را در عرصه های مختلف به ارمغان آوردند.

نماینده سازمان بسیج مصطفین افزود: هشت سال پاسداری نه تنها در تاریخ کشور ما، بلکه در تاریخ ملت ها دارای ویژگی ها و نکات برجسته ای است.

وی تاکید کرد: سپاه و بسیج در هفته دفاع مقدس در سراسر کشور به ویژه در مساجد، پایگاه های مقاومت، مراکز فرهنگی ورزشی، مناطق مختلف شهری، کارخانجات، سازمان ها، ادارات و نهادها به ویژه توسط عزیزان برنامه های فراوانی دارد. و دانش آموزان فرهیخته.برگزار خواهد شد

سردار قریشی با بیان اینکه آغاز این برنامه ها از فردا با دیدار و تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس در حضور مقام معظم رهبری و سراسر کشور آغاز می شود، تصریح کرد: در این دیدار یک میلیون نفر از جانبازان دفاع مقدس خواهند بود. در صورت سفارش در تماس ویدیویی و کنفرانس ویدیویی شرکت کنید. فرمانده کل قوا سود خواهد برد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین هفته دفاع مقدس با اشاره به محورهای برنامه ریزی شده در هفته دفاع مقدس افزود: تجلیل از یک میلیون جانباز دفاع مقدس به عنوان اولین برنامه با حضور مقام معظم رهبری برگزار می شود. در هفته دفاع مقدس و همچنین متقابلاً در استان ها و شهرستان ها این برنامه محقق شده است.

سردار قریشی تاکید کرد: اجرای شبانه “حیاط یاران” در تمامی پایگاه های مقاومت و مراسم اختتامیه شهدای دانش آموز نیز برگزار می شود و مجموعه برنامه های ویژه ای در طول هفته پیش بینی شده است.

وی ادامه داد: به مناسبت روز دفاع مقدس در قالب دیدار با جانبازان و ایثارگران، مسح قبر مطهر شهدا، برپایی نمایشگاه اسطوره های ولایت در پایگاه های منتخب مقاومت، شرکت در رژه نیروهای مسلح، انجام رژه حماسی گردان های نیروی مقاومت به ویژه گردان های عشایر و بسیجیان از دیگر برنامه ها در حرم امام راحل و شهرستان ها و استان ها می باشد.

  رودخانه پرندگان جان یک کودک 3 ساله را گرفت - یک تفکر مدرن

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه هزاران گردان بسیجی از سراسر کشور در مراسم رژه نیروهای مسلح حضور خواهند داشت، گفت: مسابقات ورزشی به ویژه مسابقات فوتبال نیز با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای فوتبال کشور برگزار می شود.

سردار قریشی با تشریح برنامه های دومین روز از هفته دفاع مقدس که با عنوان معنویت، زن، خانواده و سلامت نامگذاری شده است، افزود: نقش زن و خانواده در سلامت، گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سلامت، تجلیل از مدافعان. سلامت کشور، نقش زن و خانواده در دفاع مقدس، برنامه پیاده روی خانوادگی در سراسر کشور و رونمایی از کتاب عکس بهرام محمدی فر از دیگر محورهای این برنامه ها در هفته دفاع مقدس است.

رئیس ستاد هفته دفاع مقدس بسیج با بیان اینکه سومین روز از هفته دفاع مقدس به نام «حاکمیت، جوانان، علم و پژوهش» نامگذاری شده است، افزود: میثاق ملی در برنامه صبحگاهی همه مدارس کشور و برگزاری ملی، علمی و نشست فرهنگی در سراسر کشور و گویش های ملی از دیگر برنامه هاست.

سردار قریشی با اشاره به برنامه های این سازمان در روز «حفاظت و حمایت همه جانبه از مردم و اصناف» گفت: جشن حمایت از مردم در دوران دفاع مقدس از برنامه های ما در این روز است که علاوه بر اعزام کودکان در جبهه های حق علیه باطل کمک های مردمی انجام شد و نیازهای رزمندگان برطرف شد و در این راستا مراسم جشنی برگزار خواهیم کرد.

نماینده سازمان بسیج مصطفین با اشاره به برنامه های روز «نیروهای مسلح، بسیجیان، روحانیون، عشایر بویژه روستاییان و رزمندگان مسلح کرد» گفت: تبیین نقش روحانیت در دفاع مقدس که نقش محوری است. در میدان نبرد و همچنین بازدید از موزه شهدای سلیمانی، برگزاری آموزش های تخصصی خدمات رسانی به عشایر با محوریت کوچ عشایر، آموزش گروه های تخصصی به ویژه دامپزشکی در خوزستان از جمله این برنامه ها است.

  طرح جدید AFC تهدیدی برای فوتبال ایران است! - اندیشه معاصر

سردار قریشی افزود: برگزاری همایش تجلیل از شبانان و چوپانان استان خوزستان نیز از دیگر برنامه ها در این راستا است.

رئیس ستاد برگزاری هفته دفاع مقدس بسیج افزود: در روز «سرداران سرافراز و حماسه» برنامه هایی در قالب برگزاری مسابقات کشتی در شمال کشور با تجلیل از فرماندهان و افسران سپاه برگزار می شود. دفاع مقدس.

سردار قریشی تاکید کرد: ستاد ملی الگوی دفاع مقدس را در فضای مجازی اجرا می کنیم، عملیات دفاع مقدس مانند فتح المابین، مسیر قدس و بیت المقدس را بازیابی می کنیم. از دیگر عملیات های مهم هشت سال دفاع مقدس در استان های کشور.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: برگزاری یادواره شهدا در هفته دفاع مقدس در مساجد و اماکن عمومی در سطح محله با عنوان شهدای ناموس محله از مهمترین برنامه های هفته دفاع مقدس است. حفاظت و گفت: برپایی نمایشگاه حفاظت مقدس به ویژه در برج آزادی، عکاسان و بسیج هنرمندان در برخی استان ها به ویژه در تهران برای به تصویر کشیدن شهدای برجسته حفاظت از جمله این برنامه ها است.

سردار قریشی تاکید کرد: رونمایی از 10 عنوان کتاب با موضوع دفاع مقدس، شب های سینمایی دفاع مقدس در تالار اسوه، اختتامیه خیابانی جشنواره تئاتر مقاومت استان یزد، اجرای میدانی در سینما انقلاب و دفاع مقدس، اکران 20 فیلم عناوین مستند پاسداری از صدا و سیما از دیگر برنامه های هفته پاسداری است.

سردار قریشی با پخش برنامه های مناسب هفته دفاع مقدس از سامانه شاد و ستادی «همکلاسی عزیزم» و همچنین اهدای ده ها هزار لوازم التحریر به دانش آموزان به ویژه دانش آموزان مناطق فقیرنشین کشور، سری جدید برنامه تولید و پخش می کند. برنامه مهمات و فرمانده نظامی در 5 قسمت در هفته دفاع مقدس گزارش شده است.

رئیس ستاد برگزاری هفته دفاع مقدس بسیج با اشاره به پخش برنامه پنج قسمتی «قطعه ماه» مستند «گلوله و نوار» اولین شهید صدا و سیما در هفته دفاع مقدس سعود به قله رفیع استان ها توسط خواهران بسیجی، برپایی نمایشگاه های استانی با موضوع نقش بانوان در حراست، “سبک خوبان” در هفته دفاع مقدس گفت: برگزاری نمایشگاه های ملی اقتصاد مقاومتی به ویژه در سطح منطقه اشتغالزایی و محرومیت زدایی در سراسر کشور با برگزاری اردوهای جهادی از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس است.

  رئیسی به نام پوتین - تفکر مدرن

وی دیدار مستقیم مردم با مدیران به ویژه معرفی میز خدمت در محلات برای خدمت رسانی به مردم را از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس دانست و افزود: دیدار با خانواده شهدا به ویژه شهدای دانش آموز اجرای برنامه در صورت اعزام طلاب حراست، برنامه های بیصیرتی و شب شعر ویژه بسیج طلاب و روحانیون از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس است.

سردار قریشی ادامه داد: سه قسمت در قالب برنامه نجه عشایر در حراست مقدس تهیه شده است که در هفته دفاع مقدس به نمایش در می آید.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین از برگزاری اولین یادواره شهدای ورزش دانشگاهی در کشور به همراه دومین کنگره ملی شهدای ورزش کشور در دومین هفته دفاع مقدس خبر داد و افزود: اینها را قرار داده ایم. برنامه های در دستور کار

وی یکی از ویژگی های خوب و ارزشمند برنامه های دفاع مقدس را حضور جمعی از جوانان، نوجوانان، زنان و مردان در این برنامه ها عنوان کرد و تصریح کرد: همانند سال های اخیر در دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی، ادارات، کارخانجات و محلات. به خصوص مساجد این برنامه ها توسط خود مردم برگزار خواهد شد.

سردار قریشی بیان کرد: امیدواریم بتوانیم به خانواده های معزز شهدا، ایثارگران و کسانی که در دفاع مقدس نقش آفرینی کردند، ادای احترام کنیم و ضمن تجلیل از این عزیزان، تبیین خوبی از پاسداشت مقدس برای مردم عزیز داشته باشیم. .
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید