یک فلسطینی مخفیانه وارد پایگاه رژیم صهیونیستی در کرانه باختری شد

1070563 فقط خبر

به گزارش گروه جهانی آنا، رسانه های صهیونیستی امروز (یکشنبه) از یک شکست امنیتی خطرناک در ارتش این رژیم خبر دادند.

رادیو اسرائیل گزارش داد که یک جوان فلسطینی علیرغم آمادگی نظامیان صهیونیست موفق شد وارد مقر موسوم به «واحد کرانه باختری» در بیت لحم در رام الله شود و مدت زیادی در آنجا بماند.

بر اساس این گزارش، این جوان پس از بالا رفتن از حصار امنیتی در کرانه باختری وارد مقر فرماندهی شد و نظامیان صهیونیست حدود نیم ساعت بعد متوجه حضور وی شدند. این جوان فلسطینی که اسلحه نداشت به مراجع مربوطه تحویل داده شد.

در اوایل ماه جاری، کانال عبری کن گزارش داد که سه جوان فلسطینی وارد پادگان ارتش اسرائیل در نزدیکی رام الله شده و دو ساعت بعد آن را ترک کردند.

در این گزارش آمده است که ارتش رژیم صهیونیستی در تمام این مدت در خواب عمیقی به سر می برد و هیچکس متوجه حضور این سه جوان فلسطینی در پادگان نشده است.

فرماندهان پادگان معتقدند این سه فلسطینی برای به دست آوردن سلاح و مهمات وارد پادگان شده اند.

این اولین بار نیست که جوانان فلسطینی وارد پایگاه های نظامی رژیم صهیونیستی شده و مهمات و سلاح صادر می کنند. گزارش‌های مکرر در سال‌های اخیر از تهاجم فلسطینیان به پادگان‌ها و انبارهای اسلحه این رژیم در تل‌آویو منتشر شده است. روزنامه یدیعوت آحرانوت در ژانویه 2016 از سرقت 93 هزار گلوله از یک اردوگاه آموزشی در شمال صحرای نقب به عنوان بزرگترین سرقت مهمات توسط صهیونیست ها خبر داد.

رسانه های رژیم صهیونیستی در سپتامبر 2016 از نفوذ به یک پایگاه نظامی بزرگ در مرز لبنان و تخلیه مقادیر زیادی سلاح از آن پایگاه خبر دادند. در جریان این نفوذ 23 نارنجک انداز و 15 قبضه اسلحه ام 16 از پایگاه خارج شد.

  چرا خاتمی دو بار با جورج سوروس ملاقات کرد؟ - اندیشه معاصر

انتهای پیام/4106/

دیدگاهتان را بنویسید