یک سایت مرتبط با وزارت کشاورزی رژیم صهیونیستی هک شد

رسانه های یهودی گزارش دادند که یک گروه هکری که هفته گذشته توانسته بود چندین وب سایت صهیونیستی را غیرفعال کند، یک وب سایت مرتبط با وزارت کشاورزی در تل آویو را هک کرد.

3446 844 فقط خبر

به گزارش گروه جهان به نقل از خبرگزاری آنا، منابع صهیونیستی امروز (سه شنبه) از هک شدن یکی از سایت های وزارت کشاورزی رژیم صهیونیستی خبر دادند.

شبکه خبری I24 گزارش داد که گروه موسوم به “تیم اسرارآمیز بنگلادش” صبح امروز سایت موسسه تحقیقات آتشفشان های وزارت کشاورزی در تل آویو را از کار انداختند.

بر اساس این گزارش، این سایت در زمان انتشار خبر (13:40) همچنان در دسترس نبود و بازدیدکنندگان نتوانستند آن را باز کنند.

I24 با اشاره به اینکه این گروه یک گروه حامی فلسطین است، خاطرنشان کرد: هفته گذشته این گروه موفق به غیرفعال کردن وب سایت های بنادر ایلات و اشدود و همچنین سایت دانشکده پلیس شد.

در همین راستا اخیرا یک گروه هکر عراقی به نام «الطاهره» سایت سه شرکت صهیونیستی را از دسترس خارج کرده و در صفحه اول تصویری از شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و سرود الحشد الحشد الشعبی را منتشر کرده است. سازمان شعبی برای این شهید بزرگوار.

علاوه بر گروه های هکر عراقی، گروه هکر آسای موسی نیز بارها تأسیسات و پایگاه های رژیم صهیونیستی و تلفن های همراه فرماندهان نظامی آن رژیم را هک کرده است.

عیسی موسی پیشتر با انتشار ویدئویی از دستیابی به شماره تلفن همراه سخنگوی سابق رژیم صهیونیستی، فرمانده سابق جبهه شمال در سرزمین های اشغالی و رئیس سابق یگان “MIA” رژیم صهیونیستی خبر داده بود. آژانس جاسوسی (موساد)

  مجیدی به دنبال جذب لباس ملی عمانی - تفکر مدرن است

انتهای پیام/4106/

دیدگاهتان را بنویسید