یحیی گل محمدی ستاره سرکش استقلال می خواهد! – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه نوین،

باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه ای رسمی به گل گهر سیرجان خواستار جذب سعید صادقی و مهدی تیکدری شده است. نکته جالب اینکه سعید صادقی که سابقه بازی زیر نظر یحیی گل محمدی در پدیده مشهد را دارد نیز مورد توجه سپاهان قرار گرفت و باشگاه اصفهانی برای جذب وی نامه ای به گل گهر نوشت اما این باشگاه سیرجانی با این مطالبات و هر دو باشگاه مخالفت کرد.

شروع ثبت نام در آزمون استخدام کارمند در بانک شرایط ثبت نام داوطلبان کار بانکی …
بیشتر بخوانید: خرید عجیب یحیی برای پرسپولیس باشگاه درخواست رسمی داد

این بود تا اینکه شنیده شد احتمال بازگشت رامین رضایان به پرسپولیس وجود دارد اما این موضوع منتفی شد. اما یحیی گل محمدی اصرار داشت که مهدی تیکدری فارسی شود. بازیکنی که شایعه شده مبلغ 11 میلیارد تومان در تراکتور باشگاه سیرجانی به عنوان رضایتنامه پرداخت شده و با این مبلغ به این بازیکن، انتقال این بازیکن حدود 20 میلیارد تومان هزینه دارد! و به درخواست یحیی گل محمدی مذاکرات خود را ادامه دادند اما به جایی نرسیدند. در این میان نام رضا اسدی در وسط به میان آمد. دو باشگاه کرمانی مس رفسنجان و گل گهر سیریان در نقل و انتقالات نیم فصل خواهان خرید این هافبک دفاعی بودند که این بار مدیران پرسپولیس به فکر فرو رفتند.

پیشنهاد جدیدی به گل گهر برای جایگزینی رضا اسدی با سعید صادقی یا مهدی تیکدری مطرح شد اما شنیدیم که پاسخ مسئولان باشگاه سیرجانی نیز بازتاب هایی را برانگیخته است: رضا اسدی را می خواهیم اما نمی خواهیم او را تعویض کنیم. در عوض حاضریم نقدا پرداخت کنیم و نیم فصل این بازیکن را به سیرجان ببریم.

  وضعیت شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران 28 اسفند 1387 - اندیشه معاصر

با این حال آخرین پیشنهاد سیرجان برای گل گهر با مخالفت یحیی گل محمدی و مدیران پرسپولیس مواجه شد زیرا آنها از کمبود بازیکن رنج می برند.

نکته جالب اینکه بعد از این اتفاق سرمربی پرسپولیس با نگاهی تازه و توجه بیشتر به رضا اسدی در تمرینات تیمش حاضر شد و تصمیم گرفت نیم فصل دیگر پای خرید پر سر و صدای تابستانی خود بایستد!

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1263751

دیدگاهتان را بنویسید