یحیی و سیدجلال باید تیم را جمع کنند / پرسپولیس از وزیر چیز زیادی نمی خواهد / عابدزاده مثل پدرش خیال ما را آرام کند – تفکر معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، حضور وزیر ورزش در حاشیه بازی ایران و عراق با سردادن برخی شعارها علیه حمید سجادی همراه بود تا نشان دهد هواداران پرسپولیس چندان از وضعیت فعلی مدیریتی خوشحال نیستند. در کلاب. مرتضی کرمانی مقدم به دیدار اخیر تیم ملی مقابل عراق، صعود مقتدرانه تیم ملی کشورمان به جام جهانی، گل های مهدی طارمی، امیر و احمدرضا عابدزاده و همچنین شرایط این روزهای پرسپولیس اشاره کرد.

صعود ایران به جام جهانی را چگونه ارزیابی می کنید؟

خدا را شکر می کنیم و به همه تبریک می گوییم. البته در این دیدار 15 دقیقه اول تحت فشار عراق بودیم اما از آن به بعد کل بازی در اختیار ما بود.

در مورد گل طارمی چه می گویی؟

واقعا عالی بود. او درست مثل یک گلزن حرفه ای حرکت کرد و ثابت کرد که اگر حتی موقعیت مناسبی در طول مسابقه پیدا کند، گل می زند.

موقعیت مهدی روی صحنه دروازه سخت نبود؟

فقط خیلی سخت بود او خود را به خوبی در مقابل دو مدافع قرار داد و با قدرت بدنی خوبی که داشت توانست هدف را قبل از ضربه ببیند. این نشان از تجربه بالای او در اروپا دارد.

اجرای امیر عابدزاده را چطور دیدید؟

زمانی که امیر عابدزاده در راه آهن بازی می کرد، مربی او بودم. او حالا یک دروازه بان شش پا است و مانند پدرش است. فکر می کنم آینده برای او بسیار روشن است.

فکر می کنی مقابل امارات بازی کند؟

با توجه به شرایط ناآمادگی بیرانوند، عابدزاده قطعا در دروازه می ایستد و فکر می کنم این حق اوست.

  قتل ناموس پایانی ندارد / برادرکشی وحشیانه در همدان - اندیشه مدرن

صحنه ای را که امیر در آن پدرش را ارزیابی می کند، چگونه توصیف می کنید؟

لحظه ی زیبایی بود. واقعا داشتم لذت می بردم چقدر خوب است که یک کودک اینقدر زیبا از پدرش تشکر کند. نباید فقط در فوتبال باشد و همه باید همیشه قدردان والدین خود باشند.

شما از دوستان صمیمی عابدزاده هستید. یادت هست چطور با فرزندش تمرین می کرد؟

اول باید بگویم احمدرضا خودش اسطوره تربیتی بود. زمانی که پرسپولیس بودیم او همیشه دو سه ساعت قبل از ما به محل تمرین می رفت و وزنه می زد و فقط گرم می کرد تا با ما تمرین کند. قطعا اگر زانوی احمدرضا برای او مشکلی ایجاد نمی کرد، حالا می توانست دروازه بان شود. پسرش هم مثل اوست و امیدوارم دروازه بان سالمی برای تیم ملی باشد.

آیا می دانید بازی با امارات برای ما یک رسم است؟

نباید به این دیدار به عنوان یک بازی تشریفاتی نگاه کنیم. چقدر خوب است که در تمام مسابقات خود پیروز شویم و با یک نتیجه شگفت انگیز به جام جهانی صعود کنیم. هر چه حضور ما در جام جهانی قوی تر باشد، بهتر است.

شعارهایی علیه وزیر در حاشیه سر داده شد و مشخص بود که پرسپولیسی ها از وضعیت تیم خود ناراضی هستند. شما در مورد آن صحبت نمی کنید؟

واقعا جای تاسف است که پرسپولیس، مدافع عنوان قهرمانی که با این همه مشکلات توانسته خود را در بهترین شرایط لیگ برتر ثابت کند، این همه مشکل دارد. پرسپولیسی ها چیز زیادی از وزیر نمی خواهند و فقط یک نفر می خواهند که به تیم محبوبشان کمک کند. البته آقای درویش تازه آمده اند و باید کمی صبر کنیم. از طرفی بازی شکرخدا یحیی گل محمدی و سیدجلال حسینی دلگیر است. امیدوارم هر چه زودتر این وضعیت برای پرسپولیس تمام شود.

  توصیه های امیر کربلایی زاده به مدیر صدا و سیما / ما هنرمندان تلویزیون را دوست داریم - اندیشه معاصر

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1257610

دیدگاهتان را بنویسید