یحیی بمب نقل و انتقالات نیم فصل را منفجر کرد! / یک نفر مطمئن است. – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، سرخپوشان پایتخت که هفته گذشته درگیر حاشیه های مختلف بودند، به نظر می رسد در روزهای آینده با حل مشکلات به جبهه صلح می رسند.

یکی از آن حاشیه های هفته گذشته پرسپولیس، استعفای یحیی گل محمدی بود.

حالا مدیران پرسپولیس با پرداخت بخشی از مطالبات سرخپوشان جلوی ضربه بازیکنان را گرفته اند تا تمرینات امروز پرسپولیس در ورزشگاه شهید کاظمی پیگیری شود. از سوی دیگر مدیرعامل برای حل مشکل دیگری سراغ لیست نقل و انتقالات یحیی گل محمدی رفت.

این در حالی است که شنیده ها حاکی از آن است که رامین رضایان با مدیران باشگاه پرسپولیس برای پیوستن به این تیم به توافق رسیده و پس از دریافت رضایت نامه باشگاه الدحیل، برای عقد قرارداد با این باشگاه راهی تهران خواهد شد.

یکی دیگر از گزینه های پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی، لوسیانو پریرا مهاجم برزیلی است که گفته می شود در فاز نهایی مذاکرات مدیران پرسپولیس و فولاد قرار دارد. پریرا ممکن است هفته آینده با دو بازیکن دیگر پرسپولیس معاوضه شود که مورد توجه نکونام نیز هستند.

آخرین حرکات پرسپولیس نیز نشان می دهد که با توجه به نیاز سرمربی پرسپولیس برای تبدیل نقاط ضعف پرسپولیس به نقاط قوت این تیم در نیم فصل، به دنبال جذب یک هافبک هجومی خارجی هستند.

انتهای پیام/*

(14 بار بازدید شده، 14 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1257814

  عدم وجود تخت در بیمارستان ها / بیمارستان های آماده به کار - تفکر مدرن

دیدگاهتان را بنویسید