یازدهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر از 27 تیرماه آغاز به کار کرد

1086271 فقط خبر

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری آنا، این جشنواره کار خود را از ساعت 10 صبح روز شنبه و طی این مراسم نمایندگان شورای اسلامی شهر، اعضای فراکسیون های فرهنگی، اجتماعی و صنعتی، اصحاب صنعت پوشاک و اهالی سبک لباس و مد آغاز کرد. از عموم مردم کشور و عموم مردم دعوت می شود در این دوره از جشنواره حضور یافته و از آخرین دستاوردها، آثار و تحولات هنر خیاطی و سبک پوشش ایرانی اسلامی بازدید کنند.

لازم به ذکر است برای برگزاری جشنواره مد و لباس فجر با محوریت سید مجید امامی دبیر شورای فرهنگی و مسئول ساماندهی مد و لباس در کشور و همچنین حضور مدیران اجرایی تمهیدات ویژه ای اندیشیده شده است. ، مسئولان سیاسی، اقتصادی و فرهنگی کشور برای بازدید از این جشنواره دعوت ویژه ای از محمد محبر معاون اول رئیس جمهور، اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی، اعضای شورای کل فرهنگی کشور به عمل آمده است. کشور، وزرا و شورای وزیران.

روز شنبه 27 تیرماه مراسم افتتاحیه نمادین یازدهمین جشنواره مد و لباس فجر و افتتاحیه سامانه شیما با حضور اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، نمایندگان مجلس و معاونین و مدیران ستادی این وزارتخانه، اعضای ستاد مرکزی مجلس شورای اسلامی برگزار شد. شورای فرهنگی عمومی، شورای عالی انقلاب فرهنگی و همچنین مسئولان کشور و لشکری ​​برگزار می شود.

لازم به ذکر است با توجه به اینکه در سال های اخیر برج میلاد یکی از مراکز برگزاری جشنواره های فرهنگی و هنری محسوب می شد، پراکندگی حضور در این جشنواره به گونه ای است که طبقه دوم آن از تالارهای سعدی، بستان و… تشکیل شده است. محل برگزاری سمینارهای تخصصی، نشست های آموزشی، غرفه تشریفاتی، ستاد خبری و اجرایی و محل برگزاری سه بخش جشنواره در طبقه دوم برج میلاد (معروف به تالار همتا) است که پذیرای بازدیدکنندگان رقابتی و غیر رقابتی است. بخش رقابتی این یک گالری مسابقه و جشنواره خواهد بود.

  داستان های ناشنیده از دوران دفاع مقدس در داستان سرایان کهکشانی

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید