گیلانی ها در مسابقات ورزشی کارکنان و معلمان برادران منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامی می درخشند

1084719 فقط خبر

به گزارش گروه استان های خبرگزاری آنا از رشت، تیم فوتسال انزلی و تیم والیبال رشت در مسابقات ورزشی کارکنان و معلمان منطقه 3 برادران دانشگاه آزاد اسلامی (استان های گیلان، مازندران و گلستان) قهرمان شدند. .
عباس رحیمی مدیر تربیت بدنی منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامی ضمن تشکر از حمایت همه جانبه کرمانیان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و لشکری ​​رئیس مرکز ورزش دانشگاه آزاد اسلامی و خونسردها حمایت به جای رئیس دانشگاه مازندران گفت: افزایش شور و نشاط و امید و ارتقای سطح سلامت جسمی و روحی کارکنان و معلمان میزبان دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر در اردوگاه فرهنگی ورزشی شهید چمران برگزار شد. شهرستان و تیم هایی از واحدهای دانشگاهی در سه استان شمالی گیلان، مازندران و گلستان.

رحیمی افزود: مایه مباهات و مباهات است که داوران مسابقات با اینکه مسابقات بسیاری را در ادارات و ارگان های مختلف قضاوت می کنند اما از سطح فرهنگی، فنی و اخلاقی کارکنان دانشگاه بسیار رضایت دارند و سطح مسابقات خیلی بالاست.”

در بخش والیبال نیز پس از برگزاری مسابقات ادواری در پایان تیم والیبال دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت با اقتدار کامل به مقام اول مسابقات دست یافت و تیم های تنکابن و آمل به مقام دوم و سوم دست یافتند. به ترتیب مکان ها

در قسمت فوتسال نیز تیم های انزلی، رشت، تنکابن و ساری موفق شدند با شکست حریفان خود به نیمه نهایی راه یابند. پس از دو مسابقه دیدنی تیم های انزلی و رشت به مرحله نهایی راه یافتند و در نهایت تیم انزلی موفق شد و پایان مهلت قانونی با پنالتی بر تیم رشت خواهد بود و قهرمان این دوره از مسابقات قهرمان خواهد شد. و تیم های رشت و ساری نیز به ترتیب مقام های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

  واکنش تند علی کریمی به ماجرای صلیب ماهی علی دایی – تفکر مدرن

گفتنی است تیم های برتر و منتخب منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامی برای حضور در مسابقات کشوری دانشگاه آزاد اسلامی معرفی شدند و از 16 تیرماه با برترین های مناطق مختلف کشور در فیروزکوه به رقابت می پردازند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید