گواردیولا: ما کباب پز را برای زدن 45 گل نخریدیم – تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی Contemporary Thought ، گریلیش یکی از ستارگان چند فصل اخیر لیگ برتر انگلیس است و توانست با عملکرد خیره کننده خود توجهات زیادی را به خود جلب کند.
بسیاری از باشگاه های بزرگ انگلیسی شرایط جذب این بازیکن را زیر نظر داشتند اما این سیتیزن ها بودند که با پیشنهادی هنگفت توانستند با استون ویلا برای انتقال او به منچستر به توافق برسند.
با این حال، انتقال بازیکن اتحاد ورزشگاه از بسیاری جهات چندان موفقیت آمیز نبود و او نتوانست درخششی را که در استون ویلا در سیتی داشت، با هدایت پپ گواردیولا تکرار کند.

با این حال به نظر می رسد سرمربی اسپانیایی چنین نظری ندارد و معتقد است عملکرد گریلیش در تیمش مشابه عملکرد او قبل از دیدار سیتی بوده است.
پپ گواردیولا در واکنش به انتقادات از این ستاره گفت: آمار تماس با توپ بهتر یا مشابه عملکرد او در دوران حضورش در استون ویلا است. ما او را نخریدیم که 45 گل برای ما بزند. او این ویژگی را ندارد، اما ویژگی های او متفاوت است.
برخی از بازیکنانی که به تازگی به تیم گواردیولا اضافه شده اند، نیاز به زمان دارند تا خود را تطبیق دهند.
وی افزود: امروز بازیکنان برای آمار بازی می کنند اما این بزرگترین اشتباهی است که می توانند مرتکب شوند. جک در زمین خوب کار کرد و اگر این کار را نمی کرد، بدون شک موضوع را با او در میان می گذاشتم.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1278218

  تاکنون مصوبه ای در مورد قیمت مرغ و تخم مرغ نگرفته ایم

دیدگاهتان را بنویسید