گواردیولا: ما می خواهیم هر 11 بازی بعدی را ببریم – فکر معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، سیتی امشب در دیداری دشوار با گل دقایق پایانی مقابل فیل فودن در اورتون به پیروزی رسید تا با 6 بازی دیگر با 6 امتیاز از لیورپول صدرنشین جدول باشد. پپ گواردیولا در پایان بازی گفت که بازیکنان سیتی قصد دارند تا پایان فصل در 11 بازی باقی مانده پیروز شوند.
پپ گواردیولا گفت: “باید اعتراف کنم که پیروزی واقعا مهم بود. سیتی در نیمه دوم بسیار بهتر از نیمه اول بازی کرد و البته حضور در گودیسون پارک برای ما همیشه سخت است. پیروزی خوبی به دست آوردیم و یک قدم دیگر به سمت هدف برداشتیم. ما تمام نیمه دوم را تحت کنترل داشتیم و البته نمی‌توانیم کل بازی را برگزار کنیم، اما عملکرد تیم در نیمه دوم بسیار بسیار بهتر بود.

الان 6 امتیاز و البته یک بازی بیشتر از لیورپول داریم. 11 بازی تا پایان لیگ برتر باقی مانده و زمانی که با بازیکنان این تیم صحبت کردیم به این نتیجه رسیدیم که باید در تمام دیدارهای پیش رو پیروز شویم. مقابل تاتنهام، ساوتهمپتون و امروز نمایش همیشگی خود را ارائه دادیم. اکنون باید این روند را ادامه دهیم و برای رسیدن به هدف خود تلاش کنیم. مسابقه سختی بود و می دانستیم که شرایط همین است. به بازیکنان سیتی گفتم که کارشان خوب است، پس صبور باشید تا بالاخره زمانی را برای جشن گرفتن پیدا کنیم.
حمایت الکساندر زینچنکو از مردم اوکراین؟ با تشکر فراوان از همه هواداران در استادیوم گودیسون پارک. واقعا لحظه احساسی بود. در حال حاضر شرایط برای زینچنکو و مردم اوکراین خوب نیست و هواداران در گودیسون پارک رفتار شگفت انگیزی داشتند.
صحنه جنایی مشکوک در محدوده شهر؟ این یک صحنه آفساید بود و البته تکنولوژی برای اصلاح صحنه وجود دارد. من تصویر برخورد توپ با صورتم را ندیدم، اما این یک صحنه آفساید بود.

  گزارش تصویری از وضعیت کنونی افغانستان - تفکری مدرن

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1276772

دیدگاهتان را بنویسید