گل محمدی مقابل مدیران پرسپولیس پس از تمدید قرارداد!

1070274 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، حتی اگر مهدی رسول پناهی را که سخنان تندی علیه یحیی به زبان آورد را در نظر بگیریم، باید اعتراف کنیم که رابطه سرمربی پرسپولیس با مدیران بعد از او چندان خوب نبود.

رسول پناه رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بود که افشاگری های زیادی علیه گل محمدی انجام داد و بعدها مشخص شد حرف های او دور از واقعیت نبوده است. این مرد بعدها به خاطر همین حرف ها از پرسپولیس حذف شد.

یحیی بعدها نتوانست تعامل لازم را با مدیران بعدی پرسپولیس داشته باشد و در زمان مدیریت جعفر سمیعی و مجید صدری بارها مصاحبه و انتقاد کرد. بیشتر گلایه های گل محمدی مربوط به فصل نقل و انتقالات بود. مثلاً یک بار در زمان جعفر سامی گفت: من نام 13 بازیکن را به باشگاه داده بودم که فقط یکی از آنها امضا شد!

گل محمدی زیر نظر مجید صدری در روزی که عصبی به نظر می رسید گفت: 20 مهاجم می خواستم اما باشگاه نتوانست حتی یکی از آنها را بخرد. به نظر می رسد خرید مهاجم برای پرسپولیس جادو شده است و باید به مهاجمان معمولی و درجه دو بسنده کنند.

گل محمدی چند روز پیش برای درویش شمشیر کشید و گفت اکثر بازیکنان جدید پرسپولیس که جذب شدند بازیکن آزاد بودند و خودشان به پرسپولیس آمدند. او در واقع خریدهای خوب رضا درویش را در فصل نقل و انتقالات زیر سوال برد، در حالی که همه می دانند بازیکنی مثل سعید صادقی از سوی تیم های استقلال و سپاهان پیشنهاد شد و گل گهر هم بدش نمی آمد که او را حفظ کند. با تمام این اوصاف باید دید اختلافات گل محمدی و مدیران پرسپولیس که به ظاهر تبدیل به یک عادت شده، کی و چگونه به پایان می رسد.

  فال روزانه ابجد امروز پنجشنبه 5 بهمن 1392 + تفسیر دقیق فال روزانه ابجد - اندیشه معاصر

در بین 5 مدیر آخر پرسپولیس، گل محمدی کمترین اختلاف را با محمدحسن انصاری فرد داشت که البته انتقادات زیادی به مدل مدیریتی این مجری دارد. باشگاه پرسپولیس همچنان درگیر پرداخت استوکس است که توسط انصاری فرد پوشش داده شد و محمدحسن آن را بهترین خرید یک بازیکن خارجی در تاریخ فوتبال ایران دانست!

واضح است که فاصله ایجاد شده بین گل محمدی و درویش هیچ سودی برای پرسپولیس نخواهد داشت. شاید اگر قرارداد سنگین مالی یحیی که در زمان صدری بسته شده نبود، هرگز به خودش اجازه نمی داد علیه مدیریت باشگاهش اینگونه مصاحبه کند.

در واقع تمام اختلافات گل محمدی با مدیران پرسپولیس بعد از تمدید قرارداد مورد نظر او بود و قبل از آن با آنها رابطه خوبی داشت!

انتهای پیام/4146

دیدگاهتان را بنویسید