گل محمدی محصول دانشگاه آزاد زیر ذره بین مشتریان خارجی

1076708 فقط خبر

محسن رشدی کاندیدای اصلی و شرکت کننده در رویداد گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «عصر امید» در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا درباره ایده توسعه گل محمدی. توضیح داد: این پروژه در راستای توسعه است گیاهان دارویی برای سازگاری شروع کردم و ادامه دادم گل سرخ با اقلیم منطقه آذربایجان غربی به ویژه شهرستان خوی محصولات جا افتاده ای برای مردم منطقه ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه گل محمدی برداشت خوب و محصولات جانبی زیادی دارد، اضافه کرد: برای اولین بار نه تنها در استان آذربایجان غربی بلکه در منطقه فکر نمی کنم مزرعه 5 هکتاری گل محمدی و دانشگاه آزاد اسلامی داشته باشیم. در هوی آن برای اولین بار این کار را انجام داد.

مدیرعامل شرکت فناوری گل محمدی مستقر در مرکز رشد واحد خوی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: البته در ابتدا نتوانستیم نیروی انسانی و تجهیزات لازم را تامین کنیم و از طریق شرکت های خارج از دانشگاه آزاد اسلامی تماس گرفتیم و 5 نفر مزرعه هکتاری بالاخره راه اندازی شد.»


بیشتر بخوانید:

ایجاد بستری طبیعی، امن و قابل انعطاف برای تجزیه و تحلیل داده های علمی

ماشین آلات تولید عسل منتظر سرمایه گذار هستند

دستگاه تغذیه و تنظیم برنامه آبیاری گلخانه داران

مطالعه آنلاین در مورد امکان سنجی فنی و اقتصادی طرح های بازار برای بهینه سازی انرژی


رشدی تصریح کرد: سال گذشته صدا و سیمای آذربایجان مرکزی نیز فیلم و گزارشی از مزرعه گل محمدی تهیه و در اخبار استان پخش کرد. مزرعه گل محمدی هم اکنون پنجمین سال فعالیت خود را می گذراند و از نظر عملکرد و محصول به سطح بسیار خوبی رسیده است و محصول این مزرعه بسیار مورد استقبال قرار می گیرد به خصوص عرق (گلاب) و اسانس گرفته شده از گل محمدی مزرعه و در منطقه مشتری. تعداد زیادی وجود دارد.

  عکس هایی از مجموعه ماشین های محمد صلاح / عشق به ماشین های پر سر و صدا و لوکس! - اندیشه معاصر

مدیرعامل شرکت فناوری گل محمدی مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی گفت: سایر حوزه ها را منتشر کنید.

به گزارش آنا، دومین رویداد ملی دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «عصر امید» به منظور ارائه و ارائه تجهیزات، محصولات، دستاوردها و فعالیت های حوزه فناوری و نوآوری دانشگاه به منظور فراهم کردن بستر ایجاد استارت آپ ها برگزار شد. و کسب و کارهای دانش بنیان و فرصت های شغلی برای دانشجویان در چهلمین سالگرد تاسیس دانشگاه با شعار 1000 گروه پژوهشی و زیرساخت، 1000 ایده و استارت آپ و 1000 شرکت فناور و خلاق برنامه ریزی شده است.

مراسم سراسری گام دوم (عصر امید) به مدت چهار روز از ساعت 8 تا 11 هورداد سال 1401 در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) تهران برگزار شد و بخشی از عملیات 40 ساله انقلاب اسلامی بود. دانشگاه آزاد در رشته های مختلف آموزشی منابع انسانی، فرهنگی و اقتصادی، علوم پزشکی، فنی و مهندسی، علوم انسانی و …

انتهای پیام/4078/4062/

دیدگاهتان را بنویسید