گل محمدی: زحمات 3 مدیر عامل برای قهرمانی کافی نبود/ می خواهند مرا جلوی هواداران بگذارند.

1061344 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی آنا، یحیی گل محمدی در گفت وگویی اظهار کرد: هواداران پرسپولیس عادت به قهرمان نشدن ندارند و حالا باید از همه عذرخواهی کنم. من مسئول نتایج هستم، زیرا تصمیمات مربی به نتایج مربوط می شود و به همین دلیل تقصیر را می پذیرم و از همه هواداران عذرخواهی می کنم. برای کسب ششمین قهرمانی سنگسار زیادی لازم بود و مشکلاتی هم وجود داشت که عجیب و غیرقابل باور بود. بیشتر اتفاقات فوتبالی و غیر فوتبالی برای پرسپولیس افتاد. برای این 9 ماه 3 مدیر اجرایی عوض کردیم. هر سه به سختی کار کردند، اما اصلاً کافی نبود.

استقلال خیلی خوب با مشکلات و مسائل برخورد کرد

وی در خصوص وضعیت تیم پرسپولیس گفت: در این خصوص به صحبت های آقای شکوری اشاره می کنم که گفتند ما اجازه نداشتیم بازیکنان گران قیمت بگیریم. این مشکل فقط برای ما وجود داشت. باشگاه استقلال تمام مسائل را در فدراسیون، داوری و سایر بخش ها مدیریت کرد و باید به استقلال تبریک گفت و فکر می کنم کارهای مهمی در این بخش انجام شد اما کادرفنی و بازیکنان هم زحمت کشیدند. این اتفاق در تیم ما رخ نداد. من بهانه ای نیستم اما در این فصل مشکلات زیادی برای تیم وجود داشت.

ارکانی اجازه نداد بازیکن بگیریم

وی افزود: در این دو سالی که من اینجا هستم، 8 تا 9 تیم ملی یا ملی شکست خورده ایم. این موضوع کار را برای تیم ما سخت کرد که مشکلات مالی دارد و برخی عوامل اجازه نمی دادند بازیکن بگیریم. باشگاه قبلاً به کالدرون، برانکو و چند بازیکن بدهکار بود و این کار را سخت می کرد و اگر این بدهی ها نبود، سه مدیر عامل قبلی بهتر می توانستند به تیم کمک کنند.

آنها می خواهند ذهن هواداران را خراب کنند. من از باشگاه غرامت نخواستم

او درباره اینکه فصل آینده چه تصمیمی خواهد گرفت، گفت: ماندن یا نبودن من فرقی نمی کند. مهم این است که پرسپولیس همیشه قهرمان است و نبازد. زمزمه هایی از من شنیده می شد که یحیی می خواهد غرامت بدهد و جوی ایجاد کرده که ذهن هواداران را خراب کند. آنها می خواهند از ناراحتی هواداران استفاده کنند و باید هوشیارتر باشند. من 2 سال دیگر قرارداد دارم و هرگز نخواستم برای گرفتن پول آن دو سال غرامت بروم. این مشکلاتی که الان وجود دارد ناشی از عدم مدیریت مربیان قبلی است. من 3 بازی دیگر در این لیگ دارم و تمرکزم روی آن بازی ها است و باشگاه باید تصمیم بگیرد که می خواهد با من ادامه دهد یا نه.

  کاهش سن واکسیناسیون کرونا در کشور به 9 سال

دست درویش را برای فصل بعد باز گذاشتم

سرمربی پرسپولیس درباره دیداری که با درویش داشت، خاطرنشان کرد: یک ساعت به نفع آقای درویش بودم و دست ایشان را برای تغییرات احتمالی باز گذاشتم و می خواستم تا الان روی سه بازی تمرکز کنم. باشگاه حق دارد پس از پایان لیگ در مورد فصل آینده تصمیم بگیرد. باید از کادر فنی و بازیکنان مشتاق خود که در هر شرایطی کار می کنند تشکر کنیم. حرف‌ها و داستان‌هایی در مورد ضربه من وجود داشت، اما همه آنها را می‌شناسید. حاشیه هایی که در فضای مجازی مسموم ایجاد می کنند زاییده ذهن افراد بیمار است و من برای آنها متاسفم.

شاید باشگاه وقت ندارد برای کاهش حذف من اقدام کند

او درباره برکناری خود و اینکه در هفته های اخیر تیمش را از زمین خارج نکرده است، گفت: حضور مربی در زمین و انتقال صحبت های فنی بسیار مهم است. من روی سه بازی نشستم، اما متاسفم که هیچ اقدامی برای کاهش حذف من انجام نشد. شاید وقت نداشته باشند اما ما گلایه داریم چون باشگاه در این مدت اقدامی نکرده است.

می توانم درباره اتفاقات امسال کتابی بنویسم

گل محمدی درباره صحنه هایی که او را بسیار عصبانی کرده است، گفت: در پایان فصل هستیم و اگر بخواهم درباره این مسائل صحبت کنم، برخی می گویند عذرخواهی می کند. می توانم درباره اتفاقات امسال کتابی بنویسم. وقتی تیم بزرگ پرسپولیس را تمرین می دهید عصبانی می شوید و در شرایطی قرار می گیرید که نمی توانید حق خود را از فوتبال بگیرید. این اتفاق یکی دو بار در این فصل رخ داد، یک بار در دربی و حتی تصمیم گرفتم استعفا بدهم. من انصراف دادم چون وقتی صحبت از استعفا می شود، آینده یک مربی عوض می شود، اما این کار را انجام دادم چون بازیکنان کسی را پیدا کردند که مشکلات را حل کند، اما گوش شنوا نبود و من فقط به خاطر هواداران برگشتم چون دور هم جمع شده بودند. من خودم را رها کردم چون پرسپولیس فقط برای من مهم بود. اگر کسی بی احترامی کرد عذرخواهی می کنم، اما اتفاقی که افتاده برای این است که تیمامم آسیب نبیند.

  جام حذفی پرسپولیس - آلومینیوم اراک; جنگ روانی استقلال گل محمدی

پنجره ما یک سال و نیم بسته بود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به نیمه بسته بودن نقل و انتقالات و بسته بودن پنجره نقل و انتقالات خاطرنشان کرد: من دو سال اینجا بودم اما فکر می کنم یک سال و نیم پنجره بسته بود و درست زمانی که ما بسته بودیم پنجره بسته شد. مجبور شدم بازیکن بگیرم

پول نداشتیم آب معدنی بخریم چه برسد به خرید یک بازیکن گران قیمت

گل محمدی درباره انتقادات به بازیکنان جدید یادآور شد: با توجه به بودجه باشگاه و شرایط موجود بازیکن گرفتم. بازیکنان ایرانی که جذب شدند بهترین های لیگ بودند. خارجی ها، هر سه، ممکن است 50000 دلار بوده باشند که به اندازه یک بازیکن خارجی از سایر تیم ها نیست. هر چه پول بیشتری بدهید، بیشتر می خورید. وقتی بودجه باشگاه به شما اجازه نمی دهد بازیکنان باکیفیت بگیرید و جیبتان خالی است چه باید کرد؟ از طرفی به بازیکن جدیدی نیاز داشتیم. بازیکنان تاجیکستان و ازبکستان جوان هستند و در صورت کسب تجربه می توانند در سال های آینده برای تیم مفید باشند. حتی پول آب معدنی هم نداشتیم چه برسد به خرید بازیکنان گران قیمت. ما این همه کمک را از یک هوادار گرفتیم که باید از او تشکر کنم. در این شرایط مجبور شدیم بازیکن بگیریم و تیم را تمرین دهیم.

حذف از آسیا بسیار دردناک بود

سرمربی پرسپولیس درباره حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا و خطر تکرار این اتفاق گفت: ما قهرمان ایران بودیم و در گوشه آسیا بودیم. غیبت این تیم در مسابقات دردناک بود. ما دوست داریم در آسیا باشیم اما افرادی که تصمیم گرفتند این اتفاق برای این دو تیم بیفتد باید بیایند و توضیح دهند. در فوتبال ایران هرکس هر کاری می خواهد انجام می دهد و پاسخگو نیست. این وضعیت برای سال آینده هم خطرناک است و از این به بعد باید فکری برای آن کرد.

مشکلات دروازه با خروج رادوشوویچ آغاز شد

سرمربی پرسپولیس در برنامه شب فوتبال درباره مشکلات دروازه گفت: ما مشکل گلزنی داشتیم اما مشکل اصلی از زمانی شروع شد که رادوشوویچ از ایران رفت و هیچکس دلیل رفتن او را توضیح نداد. بعد از رفتن رادو خیلی از مشکلات ما شروع شد و اتفاقی که اخیرا افتاد تبعات غیبت این بازیکن بود. احساس رقابت در در از بین رفت و بازیکن ما (حامد لاک) احساس تنهایی کرد. در آن زمان به دلیل مشکلات مالی نتوانستیم دروازه بان برتر را دنبال کنیم اما توانستیم احمد گوهری را جذب کنیم. رفتن رادو ضربه سختی به تیم ما زد و مشکلاتی برای تیم ایجاد کرد.

  بهترین جانشین یحیی گل محمدی تعیین شد/ انقلاب بزرگی در کادر فنی پرسپولیس در راه است! - اندیشه معاصر

مصدومیت امیری یک اتفاق فوتبالی است

وی درباره مصدومیت وحید امیری نیز خاطرنشان کرد: وحید امیری 10 روز پر استرس با ما کار کرد اما در جریان یک اتفاق فوتبالی در زمین مصدوم شد. ما یک پزشک در تیم داریم و بازیکن با میل خودش به زمین می رود. مصدومیت او عمیق بود و نتوانست ادامه دهد اما خوشبختانه فکر می کنم به جام جهانی برسد.

تمدید قرارداد حسینی با اوست

وی درباره وضعیت سیدجلال حسینی برای فصل آینده نیز گفت: دو سه بار با سید صحبت کردم. روی این موضوع اما اینکه بخواهد تمدید کند یا نه باید خودش تصمیم بگیرد. نمی دانم راه حل چیست اما در آن سن انرژی خوبی به تیم داد و کاپیتان بزرگی برای ما بود.

حضور پورعلی گنجی و بیرانوند در پرسپولیس جذاب است

گل محمدی همچنین به مرتس پورعلی گنجی و لیست نقل و انتقالات پرسپولیس گفت: تاکنون هیچ لیستی به باشگاه نداده ام و بازیکنی در رسانه ها وجود ندارد و این بیشتر شایعه است. آقایان بیرانوند و مرتضی پورعلی گنجی در سطح تیم ملی هستند و حضورشان در پرسپولیس جذاب است اما نمی دانم در آینده چه اتفاقی می افتد.

رسول پناه یک گردوی سوخته است و دلیلی برای جواب دادن به او نیست

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره شکایتش از رسول پناه گفت: امروز هم شنیدم که متاسفانه مصاحبه کرده است. او مدتی در پرسپولیس حضور داشت و تصمیماتش به پرسپولیس لطمه زد. گردو سوخته و دلیلی ندارد که جوابش را بدهم. ما شکایت جدیدی ارائه کرده ایم و باید در دادگاه پاسخگو باشد.

انتهای پیام/ 4146

دیدگاهتان را بنویسید