گزینه نظامی علیه ایران باید روی میز باشد

31135 581 فقط خبر

نخست وزیر رژیم صهیونیستی با تکرار اتهامات علیه ایران گفت: نباید صهیونیست ها را برای منشور سازمان ملل متحد بمیرند.

به گزارش گروه جهانی خبرگزاری آنا،

یائیر لاپید، نخست وزیر رژیم موقت صهیونیستی روز پنجشنبه در مجمع عمومی سازمان ملل بار دیگر ادعاها علیه جمهوری اسلامی ایران را تکرار کرد.

به گزارش سایت «تایمز اسرائیل»، لاپید در سخنرانی خود بدون اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی که کودکان را به کشتن می دهد و حملات نظامی متعددی علیه فلسطینی ها انجام می دهد، گفت: مردم خاورمیانه و مردم جهان باید به اطراف نگاه کند و از خود بپرسد که راه صلح کدام است و کدام راه صلح نیست. آیا او راه جنگ را انتخاب کرده است؟

وی با تکرار ادعاهای قبلی خود و بدون اشاره به زرادخانه هسته ای رژیم صهیونیستی گفت که “تهدید هسته ای” علیه تل آویو وجود دارد.

لاپید گفت: این ایران است که این ارکستر نفرت را علیه ما راه اندازی کرده است. پرچم اسرائیل و آمریکا را آتش زدند.»

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی افزود: تنها یک کشور عضو سازمان ملل علناً می‌گوید که قصد دارد یک عضو دیگر را نابود کند. ایران بارها اعلام کرده است که خواهان نابودی کامل اسرائیل است و این ساختمان ساکت است. از چی میترسی؟”

لاپید بار دیگر تاکید کرد: اگر رژیم ایران به سلاح هسته ای دست یابد، از آن استفاده خواهد کرد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه ادعاهای خود افزود: تنها راه جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته ای، روی میز گذاشتن یک تهدید نظامی معتبر است. و سپس یک توافق طولانی تر و قوی تر باید با آنها مذاکره شود.”

  به دنبال همگرایی منویات رهبر انقلاب برای صنایع فرهنگی / 2 جذب صنایع خلاق فرهنگی برای مدیران و فعالان این حوزه

وی بدون اشاره به شهادت تعداد زیادی از غیرنظامیان فلسطینی در جنگ 12 روزه رژیم صهیونیستی، اعلام کرد: ما خواهان صلح در کل جهان عرب و همسایه خود فلسطین هستیم.

لاپید افزود: راه حل دو دولتی مشروط به این است که کشور آینده فلسطین رفتاری مسالمت آمیز داشته باشد و “ترمیم و موجودیت اسرائیل” را تهدید نکند.

نخست وزیر این رژیم گفت: شما می توانید از ما بخواهید که بر اساس ارزش های منشور سازمان ملل زندگی کنیم، اما نمی توانید از ما بخواهید که برای آنها بمیریم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید