گزارش جنبش نجیب عراق از هک 7 سایت صهیونیستی

1066161 فقط خبر

به گزارش گروه جهان خبرگزاری آنا، منابع رسانه ای با اعلام جزئیات حمله سایبری به سایت های رژیم صهیونیستی از هک شدن 7 سایت و سامانه مجازی این رژیم در ساعات گذشته خبر دادند.

شبکه مقاومت اسلامی «النجبه» گزارش داد که چند شرکت بزرگ تجاری اسرائیلی فعال در سرزمین های اشغالی توسط یک گروه سایبری عراقی هک شدند و تصاویر و آهنگ های الحشد الشعبی در صفحات آنها پخش شد.

سابرین نیوز همچنین گزارش داد که در یک حمله سایبری دیگر، سایت های فروش سخت افزار و الکترونیک در سرزمین های اشغالی مورد حمله قرار گرفت و در صفحات آن عکس های سپهبد شهید حاج «قاسم سلیمانی» و سرودهای «ال… حشدالشعبی منتشر شد.

گروه هکری الطاهره که در ماه های اخیر چندین حمله سایبری انجام داده است، مسئولیت این حملات را بر عهده گرفت.

این دومین حمله سایبری گروه هکری الطاهره به سایت های رژیم صهیونیستی در 15 روز گذشته است، این گروه در 20 ژوئیه زیرساخت های شهرداری تل آویو پایتخت رژیم صهیونیستی را نیز هدف قرار داده است. سپس وب سایت شهرداری و اپلیکیشن خدمات شهری تل آویو و سیستم مالیاتی آن در دسترس نبود.

طی چند ماه گذشته سایت‌ها و سامانه‌های مجازی رژیم صهیونیستی مورد حملات سایبری گسترده قرار گرفته‌اند. در آوریل 1401، دو حمله سایبری وب سایت فرودگاه بن گورین در تل آویو را مسدود کرد و پایگاه های اطلاعاتی الکترونیکی را نقض کرد و برخی از مهم ترین برنامه های بانکی به رژیم صهیونیستی تبدیل شد. موضوعی که نشان داد این رژیم در برابر حملات سایبری بسیار آسیب پذیر است.

  قیمت بیت کوین امروز 1400/08/18 - اندیشه معاصر

در این حمله سایبری وب سایت بانک های «مساد، اینترنشنال، اوتزارحاشیال» و چند بانک مهم دیگر رژیم صهیونیستی از دسترس خارج شد و دسترسی کاربران به اپلیکیشن و سایت این بانک ها برای چند ساعت قطع شد.

در تیرماه گذشته سرورها و خدمات شرکت امنیت دیجیتال «سلبریتی» یکی از مهم ترین شرکت های رژیم صهیونیستی، متخصص در ارائه اطلاعات دیجیتال و ارائه خدمات اطلاعات حقوقی به غرب، مورد حمله سایبری عراق قرار گرفت.

برخی از صفحات و کانال های شبکه های اجتماعی عراق گزارش دادند که دو گروه سایبری الطاهره و تیم 1877 مسئولیت این حملات سایبری را بر عهده گرفته اند.

در اواخر اردیبهشت ماه سال 1401 شرکت حمل و نقل عمومی «اگد» بزرگترین شرکت حمل و نقل رژیم صهیونیستی به دلیل حمله سایبری هکرهای عراقی به حالت تعلیق درآمد و امکان ثبت نام برای محموله های جدید به حالت تعلیق درآمد.

با اعلام این خبر، رسانه های صهیونیستی اعلام کردند که گروه سایبری الطاهره به پایگاه های ترابری «ایگده ورف فاس» و «حب وان» از عراق حمله کرده و پیش از این هشدار داده بود: «این بار با زیرساخت ها بیایید. “بیا بازی کنیم”.

بر اساس گزارش ها، این حملات سایبری مقامات رژیم صهیونیستی را نگران کرده و توانایی این رژیم برای مقابله با آنها را زیر سوال برده است.

انتهای پیام/4106/

دیدگاهتان را بنویسید