گردن یک مرد میانسال توسط همسرش له می شود – یک تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، ساعت 22:12 روز جمعه 15 بهمن ماه، ماموران کلانتری 179 خلیج فارس در تماس با بازپرس محمد وهابی از مرگ مشکوک مردی میانسال خبر دادند. دقایقی بعد تیم جنایی برای بررسی صحنه جنایت به محل جنایت که در طبقه سوم یک ساختمان واقع شده بود، با جسد مردی 63 ساله به نام بختیار در دستشویی مواجه شدند. مرگ او رفته بود.

پزشکان قانونی در بررسی اولیه زمان مرگ را حدود 5 روز پیش اعلام کردند اما وجود فرورفتگی و کبودی روی گردن مرد میانسال فرضیه قتل را تایید کرد.

همسر بختیار که ماجرا را به پلیس گزارش داده است، در تحقیقات مدعی است که ۲۵ سال پیش با بختیار ازدواج کرده و فرزندی ندارد.

زن میانسال گفت: معاون دبیرستان دخترانه هستم اما شوهرم معتاد بود و شغل خاصی نداشت. من همیشه با همسرم اختلاف داشتم چون او مدام مرا کتک می زد. آخرین باری که دعوا کردیم مرا کتک زد و چند روز دیگر کبودی هایش روی صورتم دیده می شود. گاهی که مرا کتک می زد و اذیتم می کرد، برای تسکین درد به من قرص می داد. اما آخرین باری که قرص را خوردم بیهوش شدم و چند روز بعد از بیدار شدن هیچ اثری از همسرم پیدا نکردم. اما خانه بوی بدی می داد. به دنبال بوی بد به دستشویی رفتم و با جسد همسرم روبرو شدم. وحشت کردم و با پلیس تماس گرفتم.

از آنجایی که شهادت زن میانسال مورد قبول پزشکی قانونی نبود، دستور تحقیقات بیشتر به وی صادر شد اما این بار زن میانسال اظهارات جدیدی کرد و گفت: همسرم خودکشی کرد اما چون ترسیدم باور نکنید. “به دروغ گفتم که جسد او را در حمام پیدا کردم. نمی دانم چه اتفاقی برای همسرم افتاده است.

  رئیس مرکز پایش، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم منصوب شد.

زن میانسال ادامه داد: پس از مصرف قرص ها بیهوش شدم و پس از مدتی به هوش آمدم. اما حالم خوب نبود و نیمه خودآگاه به اطراف نگاه کردم. ناگهان دیدم بختیار به لوله گاز نزدیک آشپزخانه اش آویزان شده است. چادرم را به لوله گاز وصل کرده بود. با دیدن این صحنه خیلی شوکه شدم و در همان حالت نیمه هوشیار بند چادر را باز کردم و همسرم را از لوله گاز جدا کردم و به حمام بردم. می ترسیدم اگر کسی او را حلق آویز شده ببیند، باور نمی کند که او خودکشی کرده و در این پرونده به من متهم شود، بنابراین چنین فرضیه ای را مطرح کردم.

اما ادعای خودکشی نیز خیلی سریع از سوی بازپرس محو شد، چرا که به دلیل قد مرد میانسال و ارتفاع کم لوله گاز، وی نتوانست خود را به لوله گاز آویزان کند زیرا مرد میانسال قد بلندتری داشت. از لوله گاز . .

زن میانسال وقتی متوجه شد که ادعای خودکشی توسط پزشکی قانونی نیز تکذیب شده، این بار مدعی شد همسرش با قرص خودکشی کرده است. وی گفت: بعد از خوردن قرص ها نیمه هوشیار روی زمین افتادم و همسرم را دیدم که او هم قرص هایی را که خورده بودم خورد و به توالت رفت. بختیار پس از از دست دادن هوشیاری و پایان دادن به زندگی جان خود را از دست داد.

در حالی که ادعاهای متناقض زن میانسال و ادعای او مبنی بر مرگ همسرش یکی پس از دیگری رد می شد، پزشکی قانونی اعلام کردند مرد میانسال بر اثر شکستگی گردن جان باخته است. در نتیجه فرضیه قتل اهمیت بیشتری پیدا کرد و به همین دلیل بازپرس شعبه دوم دادسرای جنایی صوفیه دستور بازداشت همسر بختیار را صادر کرد.

  تغییرات طرح جدید تسهیل گری به هیئت امنا رسید/ جلسات بررسی در روزهای آینده برگزار می شود

در ادامه تحقیقات، تیم جنایی به بررسی دو فرضیه درباره مرگ بختیار پرداختند. ابتدا زنی میانسال شوهرش را با مصرف قرص مواد مخدر مصرف کرد و کشت. فرضیه دوم این است که زن میانسال به دلیل کوتاهی قد، شوهرش را با همدستی مرد دیگری کشته است.

بدین ترتیب با انتقال زنی میانسال به اداره دهم پلیس آگاهی تهران، تحقیقات درباره مرگ مرموز مرد میانسال به دستور بازپرس جنایی ادامه دارد.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1263668

دیدگاهتان را بنویسید