گذرنامه اربعین + فیلم آخرین اخبار سخنگوی فرج

19025 636 فقط خبر

سخنگوی فراجا در لینک زنده شبکه خبر توضیحاتی در خصوص نحوه تامین گذرنامه ویژه زائران اربعین حسینی ارائه کرد.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، سخنگوی فراجا گفت: امروز تمامی ماموران نیروی انتظامی در مراکز گذرنامه سراسر کشور فعال هستند و 10 کلانتری دیگر از ساعت 9 صبح تا 16 امروز فعال هستند و هماهنگی های لازم انجام شده است. هماهنگی های لازم با کشور انجام شده است.» امروز عراق برای زائران عزیزی که قصد سفر به اربعین را دارند، گذرنامه ترانزیتی ویژه صادر کرد و از روز گذشته حدود 100 هزار گذرگاه ویژه ترانزیت صادر شده است که 54 هزار گذرنامه از طریق پست و تحویل داده شده است. انشاالله تا اواسط هفته حدود 300 هزار برگه صادر می شود. ویژه اربعین را صادر کرده و به داوطلبان تحویل می دهیم.

در حال حاضر با توجه به نزدیک شدن به ایام اربعین و حجم بالای کاری که بر عهده پلیس است، تقاضا برای سفر به اربعین افزایش چند برابری دارد. و الان در مرکز پلیس مهاجرت پاسپورت می بینید که مردم می آیند و نوسازی در حال انجام است.

تا شب گذشته حدود 240 هزار پیامک برای متقاضیان محترم کارت تردد ویژه ارسال کرده ایم که از این تعداد حدود 70 هزار نفر با ارسال شماره یک تمایل خود را برای حضور در لیست کارت تردد ویژه اعلام کرده اند. روند و پیش بینی می شود تا روز یکشنبه 280000 برگه تردد صادر کنیم.

انتهای پیام/4129/

  معامله رامین رضاییان با گل محمدی - تفکری مدرن

دیدگاهتان را بنویسید