گالان: امیدوارم داوران ایرانی در جام جهانی حضور داشته باشند

1082088 فقط خبر

از فدراسیون فوتبال تشکر می کنم که از من برای تدریس این دوره دعوت کرد و امیدوارم مطالب به بهبود وضعیت و پیشرفت شما کمک کند.

وی ادامه داد: پارسال که فیفا جام جهانی را جشن گرفت، تنها پنج کشور دو نماینده در بخش داوری داشتند که یکی از آنها ایران بود. همچنین برای اولین بار در تاریخ جهان یک زن قضاوت فینال را بر عهده داشت و او هم از ایران بود. این حضور یعنی چه؟ آیا تصادفی است؟ معتقدم چون شما دقیق و درست کار می کنید این اتفاق افتاده و نماینده داور زن ایرانی در بزرگترین رویداد و در مرحله فینال قضاوت خواهد کرد.

وی افزود: حمایت فدراسیون و کمیسیون داوری و همه افرادی که به پیشرفت فوتسال کمک می کنند باعث شده تا شاهد این حضور موفق در داوری فوتسال به ویژه در رده بانوان باشیم. این رویدادهای لذت بخش رایگان نیستند و برای موفقیت باید تلاش کنید. باید برای تلاش وقت بگذارید و در نهایت به نتیجه دلخواه برسید.

جالینوس گفت: “تمام تلاش من این است که دانش خود را با شما به اشتراک بگذارم.” هدف ما جام جهانی 2024 خواهد بود و امیدوارم داوران ایرانی در جام جهانی حضور داشته باشند. من برای شما اینجا هستم و به این حضور افتخار می کنم.

انتهای پیام/4048/

  آمیکرون به احتمال زیاد از سایر اشکال تاج - تفکر مدرن - می میرد

دیدگاهتان را بنویسید