کی روش آماده میز نشستن است/ حضور او تغییری فنی در تیم ایجاد نمی کند

30483 545 فقط خبر

ابراهیم قاسم پور در گفتگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، گفت: اولین لیست دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال برای اخاذی و با این لیست برای فریب عده ای بوده است وگرنه چاره ای نیست. . قهرمانی ما این اشراف و شهرت را دارد که چنین بازیکنانی را به اردوی تیم ملی دعوت کند، این لیست تحمیلی بود، البته کی روش نظرات نادرست خود را به ما تحمیل می کند. اما در مجموع لیست اولیه آن چیزی نبود که آنها می خواستند و نیست و بیشتر با سران اتحادیه فوتبال توافق شده بود و خرد جمعی در آن وجود نداشت.

لیست اولیه کی روش سیاه بود

وی گفت: البته هر مربی سلیقه و نظر خود را دارد و نمی توان به آن ایراد گرفت. مربی با توجه به تاکتیک و تفکر خود بازیکنان را انتخاب می کند. اگر هر مربی دیگری چه ایرانی و چه خارجی بود بر اساس نظر و سلیقه شخصی بازیکنان مورد نظر خود را انتخاب می کرد. در لیست کی روش، اکثر بازیکنان لژیونر هستند و هر مربی دیگری این بازیکنان را انتخاب می کرد. بنابراین چیز زیادی تغییر نکرده است.

قدرت کی روش با قانون بازیکن برخورد می کند

وی در خصوص بازگشت کی روش به تیم ملی کشورمان گفت: سفرهای کی روش گسترده شده و او آماده گاز گرفته است. به نظر من آمدن یا نیامدن به تیم ملی روش تغییر در تیم ملی و تکمیل آن را ایجاد نمی کرد. همچنین شاید یکی از عوامل ناکامی تیم ملی در جام جهانی کی روش باشد. چون همه بازیکنان با هم اختلاف داشتند و اختلافات زیادی بین آنها وجود داشت. فوتبال ما به چنین افرادی برای مدیریت بازیکنان نیاز دارد و فکر می کنم او می تواند چنین کاری را در تیم ملی انجام دهد.

  تقلب به معنای افشای سوالات در کشور امکان پذیر نیست/ شناسایی 12 شبکه بی نظمی در کنکور 1401

از نظر فنی تغییری در تیم ایجاد نشده است

قاسم پور ادامه داد: اما معتقدم از نظر فنی این مربی نمی تواند در تیم ملی کاری انجام دهد. زمانی که در کمیته فنی بودیم، دایی را برای هدایت تیم ملی انتخاب کردیم. چون او کاریزما و شخصیت و همچنین یک طرف فوتبال بین المللی دارد و می تواند تیم را به خوبی مدیریت کند. اما از نظر فنی در این مدت کوتاه نه تنها کی روش بلکه هیچ مربی دیگری هم نمی تواند کاری انجام دهد. با این وجود امیدوارم تیم ملی در جام جهانی حضور پر افتخاری داشته باشد.

کی روش به دنبال بازیافتن شهرت از دست رفته خود است

پیشکسوت فوتبال بومی خود درباره رشته دفاعی کی روش گفت: مربی ای مثل کی روش ذهنیت حرفه ای دارد. او فکر می کند به نتیجه ای شایسته برسد و به همین دلیل در گذشته دفاع یا سیستم اتوبوس مانند را در دستور کار قرار داده است. به این ترتیب او توانست به نتایج شایسته ای دست یابد. یکی از دلایلی که مسئولان ورزش دوباره به او مراجعه کردند همین سوال بود. سیستم امنیتی قطعا کار را آسان می کند. زیرا کار توهین آمیز نیاز به برنامه ریزی و تفکر دارد. فکر می کنم در جام جهانی هم همین روش را انتخاب کند و به نتیجه شایسته ای برسد. هدف کی روش بازیابی اعتبار از دست رفته اش در فوتبال است، این مربی در مصر و کلمبیا به نتیجه نرسید. در کلمبیا یکی از ضعیف ترین نتایج را داد.

نباید با چهره هایی مثل نکونام بازی کرد

  راهکارهای رفع خواب آلودگی در فصل بهار + توضیح - تفکر مدرن

وی درباره حضور نکونام به عنوان سرمربی تیم و کی روش به عنوان مدیر فنی بعد از جام جهانی، گفت: به نظرم این صحبت ها بیشتر شبیه تاس بازی است. امیدوارم مسئولان ورزش به این زیبایی که می گویند صحبت کنند. اونا هم عالی کار میکنن نکونام یکی از بازیکنان باهوش و سرمایه های فوتبال ایران است. اگر قرار است به عنوان سرمربی تیم ملی فعالیت کند، باید از مسئولان تعهد بگیرد که زمان لازم را به او بدهند. حالا چرا مهدی مهدوی کیا به دلیل اینکه از پس سنگینی مشکلات عدیده بر نیامد و به نظر خودش تیم را جلو برد، کنار گذاشته شد. نکونام را نباید بسوزانیم، او یکی از ارکان فوتبال ایران است که می تواند در آینده کمک زیادی به تیم ملی کند.

انتهای پیام/4057/

دیدگاهتان را بنویسید