کناره گیری باشگاه ملوان از بازی خداحافظی «سیجلال» بی احترامی بود/ پیام پرسپولیس! + عکس

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، پس از تنش های فراوان در خصوص برگزاری دیدار دوستانه پرسپولیس و ملوان بندر انزلی برای دیدار خداحافظی سیدجلال حسینی از فوتبال، باشگاه ملوان از برگزاری این دیدار دوستانه انصراف داد.

روابط عمومی باشگاه ملوان با انتشار پیامی اعلام کرد: باشگاه ملوان با توجه به پیام غیرحرفه ای و توهین آمیز باشگاه پرسپولیس تهران در صفحه رسمی این باشگاه در خصوص بازی دوستانه با تیم ملوان بندرانزلی، با احترام به هواداران باشگاه پرسپولیس، از احترام به هواداران در برای حفظ شأن باشگاه ملوان از این بازی دوستانه صرف نظر می کند.

این واکنش مارینرز به اطلاعیه ای بود که باشگاه پرسپولیس عصر امروز منتشر کرد که در بخشی از آن آمده بود: «در حال حاضر برنامه ریزی برای برگزاری یک بازی خداحافظی مناسب به افتخار سیدجلال حسینی انجام می شود. اگرچه سیدجلال حسینی آنقدر بزرگ است که بهتر است بازی خداحافظی او مقابل یک تیم بزرگ خارجی برگزار شود، اما به دلیل کمبود وقت و بازی های آینده لیگ برتر امکان پذیر نشد. دیدار تدارکاتی مقابل ملوان 23 مرداد در ورزشگاه آزادی برگزار می شود و شایعه لغو این دیدار صحت ندارد.

تیم فوتبال پرسپولیس، تیم فوتبال ملوان بندر انزلی، سیدجلال حسینی،

به نظر می رسد این قسمت از اطلاعیه باشگاه پرسپولیس مبنی بر اینکه بهتر است دیدار خداحافظی سیدجلال حسینی مقابل یک تیم بزرگ خارجی برگزار شود، اما به دلیل کمبود وقت و امکان برگزاری مسابقات لیگ برتر در پیش رو، باعث ناراحتی شده است. باشگاه ملوان

انتهای پیام/

  پخت پیتزا در خانه چقدر ارزانتر است؟

دیدگاهتان را بنویسید