کمک فناورانه به دانشگاه آزاد اسلامی برای حل مشکلات کشور

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از تبریز، حجت الاسلام محمدمهدی شمسی در این مراسم احترام و معرفی رئیس قدیم و جدید دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی و تبریز با حضور دکتر طهرانچی و مسئولان محلی در دانشگاه آزاد اسلامی تبریز گفت: اجتماعی، فرهنگی و پژوهشی، تکریم و انتخاب یکی از نیروهای جوان و پرانرژی از خانواده دانشگاه آزاد که دارای قدرت فکری به عنوان رئیس دانشگاه آذربایجان شرقی هستند.

کمک فناورانه به دانشگاه آزاد اسلامی برای حل مشکلات کشور

وی با تاکید بر اینکه دانشگاه آزاد اسلامی بلوغ انقلاب اسلامی است، گفت: به برکت انقلاب اسلامی و خون شهدا، دانشگاه آزاد اسلامی در گام دوم انقلاب اسلامی به خوبی درخشید و به این ترتیب علیرغم فراز و نشیب ها، درخشید. چهل سالگي، سالگرد انقلاب اسلامي، در راستاي انقلاب و جمهوري اسلامي، شايستگي‌هاي قابل توجهي است كه فرزندان ما در هر نقطه از اين كشور نيازمند آموزش ملي، خدمات آموزشي، پژوهشي و كيفيت‌محوري بودند.

نماینده ولی فقیه دانشگاه آزاد اسلامی در استان آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه امروز زمان برداشتن گامی تحول آفرین در راستای تولید ثروت توسط علم است، افزود: بدون شک دانشگاه آزاد اسلامی می تواند کمک کند. در علم فناوری و ثروت «به حل مشکلات کشور توجه کنید.

شمسی گفت: اینگونه است که اساتید محترم دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی نیاز به همراهی با این جوان با استعداد (آرش رنجران) دارند.

به گزارش آنا، در این مراسم از زحمات چندین ساله عزیز جوانپور تقدیر شد و آرش رنجران به عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی و واحد تبریز معرفی شد.

انتهای پیام/4117/4062/

  چرا نام شرکت فیس بوک تغییر کرد؟ + جزئیات - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید