کلیباف: مسئولان روند زیرساخت کالابرگ را اعلام می کنند/ سه قوه درگیر در جراحی اقتصادی

994530 فقط خبر

محمد باکر کلیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود گفت: این آب و خاک. «و برای کمک به سه قوه در انجام یک عملیات اقتصادی برای عادلانه و مردمی کردن نظام یارانه.

وی افزود: مردم باید مطمئن باشند که این روزها مدیران کشور برای تامین مایحتاج اولیه آنها تلاش شبانه روزی دارند و با تشکر از اقدام خالصانه دولت، امیدوارم قوه مجریه قانون استفاده از نیروی کار الکترونیکی را اجرا کند. تسریع معیشت که می تواند مشکلات را حل کند.

رئیس مجلس افزود: در این راستا لازم است دستگاه های متولی روند ساخت زیرساخت های طرح محصولات الکترونیک لیف و جزئیات اجرای آن را به اطلاع مردم رسانده و زمان بندی مشخصی را برای نهایی شدن اعلام کنند. این طرح روند تا مردم بتوانند از اجرای آن اطمینان داشته باشند.»

کلیباف با بیان اینکه تداوم عرضه به موقع کالاها و اقلام مورد نیاز مردم در بازارهای هدف امری ضروری است که موجب اطمینان مردم و جلوگیری از تقاضای بی مورد می شود، گفت: این امر معیشتی است که به دلایل مختلف می توان به دهک ها اعتراض کرد. دولت اقدامات خوبی در این دستور کار دارد.

وی افزود: تلاش قوه مجریه برای اجرای صحیح این طرح به رفع نگرانی های مردم ایران و پایان دادن به سیاست های غلط اقتصادی در دولت های گذشته که موجب هدر رفتن منابع ملی، توزیع ناعادلانه یارانه ها و سود شده بود، کمک می کند.

رئیس مجلس با تاکید بر اینکه قوای سه گانه در تمامی ادارات با اراده قوی و هماهنگ برای رفع مشکلات و جراحی اقتصادی مردم متحد شدند، گفت: مردم باید مطمئن شوند که تمامی کارکنان در تمامی ادارات قدرت خرید خود را حفظ کرده و ایجاد کنند. بقا تاکید ویژه ای دارد و به لطف خداوند متعال همه اقدامات برای همین منظور انجام خواهد شد.

  علائم تغییر رنگ مایع منی در مردان چیست؟ - اندیشه معاصر

کلیباف افزود: مجلس شورای اسلامی در این راستا وظیفه خود می داند که در اجرای صحیح قانون با دولت همکاری کند. نمایندگان مجلس همچنین می توانند با نظارت دقیق و گزارش کاستی های احتمالی به مدیران اجرایی حوزه انتخابیه خود کمک کنند.

وی تاکید کرد: امیدواریم رسانه ها و فعالان سیاسی با حمایت همه جانبه خود در تحقق اهداف این طرح در اجرای طرح ملی نظام عادلانه پرداخت یارانه ها، بهبود وضعیت معیشتی مردم و ایجاد معیشت کمک کنند. صلح با عادلانه‌کردن نظام پرداخت یارانه‌ها «اجرای شفاف مصوبات مجلس خواهد بود.

رئیس مجلس شورای اسلامی در بخشی دیگر از سخنان خود، یوم النکبه و اعلام موجودیت غیرقانونی رژیم غاصب صهیونیستی را یادآور بیش از هفت دهه اشغال، کشتار، نسل کشی، جنایات و جنایت صهیونیست ها دانست. فلسطینی ها و اشغال سرزمین های آنها.

کلیباف تاکید کرد: در آستانه روز شهادت خبرنگار فلسطینی خانم شیرین ابوعقلی به دست رژیم جنایتکار صهیونیستی، بار دیگر عمق وحشیگری این رژیم برای جهانیان آشکار شد.

وی افزود: شهادت این روزنامه نگار دلیر را به همه معتقدان به آرمان فلسطین به ویژه اصحاب رسانه مقاومت تسلیت عرض می کنم و ضمن محکومیت این حادثه ناگوار بر تشدید خشونت ها در سرزمین های اشغالی تاکید می کنم. خواهد آورد.

رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی و روز دفاع از زبان شیرین فارسی را گرامی داشت.

انتهای پیام/4164/

دیدگاهتان را بنویسید