کلیباف: قانون تسهیل تجارت پایان دوران سیاه امضاهای طلایی است

994530 فقط خبر

به گزارش گروه سیاسی آنا، محمد باکر کلیباف در جلسه علنی امروز (شنبه 14 اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود، اظهار کرد: این از همیشه روشن تر است.

وی همچنین تاکید کرد: امت اسلامی با حضور در خیابان ها و سردادن شعار آزادی فلسطین، اتحاد خود را در برابر غاصبان جنایتکار صهیونیستی به نمایش گذاشتند و به همه عدالت خواهان جهان وعده نابودی قریب الوقوع غده سرطانی رژیم صهیونیستی را دادند.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فلسطین در این برهه روزهای مختلفی را سپری می کرد، بیان کرد: مقاومت مثال زدنی مردم فلسطین، رژیم صهیونیستی را در مقابل این مخالفت گسترده مردمی درمانده کرد و تمام تلاش خود را برای عادی سازی حیات سیاسی این رژیم به کار گرفت. باطل هزینه خیانت حاکمان کشورهای اسلامی را تحت الشعاع قرار داد و به میزان قابل توجهی افزایش داد.

کلیباف گفت: امت اسلامی با آرمان آزادسازی قدس شریف معامله نخواهند کرد و به فضل الهی به این هدف خواهند رسید.

وی همچنین با استقبال از فرارسیدن روز جهانی کارگر و زحمتکشان و کارگران محترم ایران اسلامی، گفت: طراحی «شما می توانید فراگیر و مسئولیت پذیر باشید.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در مجلس یازدهم تلاش کردیم با ایجاد امنیت مالی برای کارگران در بودجه 1401 و تصویب قوانین تسهیل کسب و کار در جهت تامین مطالبات کارگران گام برداریم. این جلسه حمایت قانونی از فعالیت های تولیدی و افزایش هزینه فعالیت های غیرمولد و واسطه ای است.

کلیباف همچنین 10 اردیبهشت را به مردم دلیر و میهن پرست خلیج فارس و تمامی همسایگان خلیج فارس و تمامی ملوانان دلاور ارتش و سپاه پاسداران که نقش ارزنده ای در تامین امنیت منطقه داشتند تبریک گفت. .

  این امکان وجود دارد که فرآیندهای مربوط به بازرسی های جدید از طریق پیامک انجام شود

وی در ادامه با بیان اینکه درگذشت هنرمند خستگی ناپذیر، فداکار، انقلابی و مستندساز سال های پر افتخار پاسداشت حاج نادر طالب زاده موجب تأثر و تأثر فراوان شد، گفت: تسلیت عرض می کنم.

رئیس قوه مقننه همچنین نهم اردیبهشت سالروز تشکیل شورای اسلامی شهر و روستا را به همه منتخبان مردم در این نهاد تبریک گفت.

وی با اشاره به تصویب نهایی قانون تسهیل در صدور پروانه کسب توسط هیات امنا گفت: طلا ارائه می کند.

سخنگوی وزارت امور خارجه ادامه داد: اگر قوه مجریه به این قانون رسیدگی کند، برای گرفتن پروانه کسب ساده دیگر نیازی به پوشیدن کفش آهنی و بالا و پایین رفتن از پله های وظیفه عمومی نیست و شغل یک جوان با امضای یک مدیر: «دولت تابع نخواهد بود.

کلیباف تاکید کرد: جدیت وزارت امور اقتصاد و دارایی در اجرای قانون اصلاح مواد 1 و 7 قانون اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی به ویژه گزارش های پیگیر رسانه ملی از اجرای این قانون یک امر است. نقش موثری در شفاف سازی فضای صدور مجوز کسب و کار در کشور دارد.

وی افزود: خدای ناکرده با اجرای دقیق قانون تسهیل در صدور پروانه کسب و ایجاد بستر قانونی برای حذف پروانه های زائد، این زمان تکمیل می شود که بی شک تاثیر مثبتی در بهبود کسب و کار خواهد داشت. محیط زیست. روشی که باعث ایجاد اشتغال می شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: از کمیسیون ویژه جهش تولید مجلس می خواهم نظارت بر اجرای دقیق قانون تسهیل صدور پروانه کسب را در دستور کار جدی خود قرار دهد و گزارش پیگیری را به مجلس ارائه کند.

  ما از میز مذاکره خارج نمی شویم

کلیباف گفت: با کمال تواضع از جنابعالی و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی از عنایات رهبر معظم انقلاب که بار دیگر نتیجه انقلابی این دیدار را تایید کردند، کمال تشکر را دارم. این لطف قطعا یک مدال افتخاری برای جلسه است و وظایف شما خواهد بود.

رئیس مجلس خاطرنشان کرد: لازم است به خود و همکارانم یادآوری کنم که از این پس مسئولیت ما برای حفظ اعتمادی که ایشان (رهبر انقلاب) به مجلس داده‌اند بسیار سنگین‌تر از گذشته شده است، همه باید بیشتر تلاش کنیم و تلاش کنیم. تشدید شده است. در حل مشکلات اساسی مردم پیشقدم شویم و با تدبیر و تلاش جهادی، انقلابی گری عقلانی را سرلوحه کار خود قرار دهیم تا زمینه موفقیت دولت برای حل مؤثرتر مشکلات اساسی مردم فراهم شود.

انتهای پیام/4164/

دیدگاهتان را بنویسید