کلیباف درگذشت مرحوم طالب زاده را تسلیت گفت

1054788 فقط خبر

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، رئیس مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای درگذشت نادر طالب زاده، برنامه ساز پیشکسوت سینما و تلویزیون را تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت محمد باکر کلیباف رئیس مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است:

“به نام خدا

درگذشت هنرمند خستگی ناپذیر، فداکار و انقلابی، مستندساز سال های پرافتخار پاسداشت استاد حاج نادر طالب زاده، موجب تأسف و تأثر فراوان گردید.

این مجاهد نستوه عرصه هنر که از یاران و همرزمان سید شهیدان اهل الکلم شهید مرتص آوینی بود، تمام زندگی خود را وقف خدمت خالصانه و استوار به انقلاب اسلامی کرد. رژیم جنایتکار صهیونیستی محسوب می شود. وی مسئولیت های ارزنده ای را در مسئولیت های مختلف از جمله دبیری همایش بین المللی افق نو، دبیری جشنواره فیلم عمار، تولید فیلم های مستند و تولیدات مختلف هنری آموزشی و انقلابی و همچنین تدریس و پژوهش فرهنگی و آثار رسانه ای برجای مانده از شایستگی های خود بر جای گذاشت. مرحوم طالب زاده با هنرش صدای مظلومان جهان بود و دغدغه کمک به مظلومان و مستضعفان جهان از خاطره صادقش دور نبود.

اینجانب این مصیبت وارده را به ملت شریف ایران، مجاهدان جبهه فرهنگی هنری انقلاب اسلامی، دوستداران، دانش آموزان و خانواده آن مرحوم تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و صبر و اجر جزیل مسئلت دارم. بازماندگان.”

انتهای پیام/102/

  همه چیز در مورد کپسول های ضد بارداری - یک فکر مدرن

دیدگاهتان را بنویسید