کشیدن نایلون بر روی یک پیرزن و سرقت طلاهای او یک فکر مدرن است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، ساعت 23 روز شنبه 7 اسفندماه گزارش قتل به قاضی میثم حسین پور بازپرس جنایی تهران اعلام شد و وی به همراه تیمی از پلیس آگاهی تهران در محل حادثه حضور یافتند. .

تیم جنایی با ورود به آپارتمان با جسد پیرزنی 70 ساله مواجه شدند که با ضربات چاقو به قتل رسیده بود. او در این آپارتمان به تنهایی زندگی می کرد و پس از کشته شدن تمام طلاهایش به سرقت رفت. همانطور که مشخص شد قاتل یا قاتلان شناخته شده دستبندهایش را با سیم چینی از دستانش خارج کردند.

هیچ نشانه ای از خرابکاری دم در نیست، چه به زور و چه به زور، یعنی جنایت توسط یکی از آشنایان انجام شده است. ماموران متوجه شدند که یکی از اتاق ها بیش از حد شلوغ بوده و قاتل شناخته شده احتمالا به دنبال چیزی بوده و از ترس کشف شدن، کارش را نیمه کاره رها کرده و متواری شده است. علاوه بر این، دستکش و چاقویی که در قتل به کار رفته بود در کنار جسد باقی مانده بود.

اولین فردی که با جسد ملاقات کرد دختر مقتول بود. او به پلیس که بسیار بی حوصله بود، گفت: من در ساختمان روبروی خیابان زندگی می کنم و چون مادرم تنها زندگی می کند و پیر است، هر از گاهی برایش غذا می آورم. شب حادثه قرار بود برایش شام بخورم و حوالی ساعت 7:40 مادرم زنگ زد و از من خواست که غذایش را ببرم. نگفت که مهمانی دارد یا با یکی از آشنایان آشنا شده است، اما چند دقیقه بعد قرار گذاشت تا برایش غذا بیاورم.

  علم الهدی صهیونیست ها را تهدید می کند

وی ادامه داد: حدود 30 تا 40 دقیقه طول کشید تا غذا آماده شود و به خانه مادرم رفتم اما هر بار که زدم هیچکس در را باز نکرد. فکر کردم نماز می خواند با کلید در را باز کردم و وارد خانه مادرم شدم اما با صحنه وحشتناکی مواجه شدم. مادرم غرق در خون روی زمین بود و در نایلون پیچیده شده بود.

وقتی همسایه ها رسیدند، وحشت زده فریاد زدم و با پلیس تماس گرفتم. در پی این حادثه، جستجوی گروهی از ماموران پلیس آگاهی دهم تهران برای شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان جنایت آغاز شد.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1277997

دیدگاهتان را بنویسید