کشتی جوانان آسیا; صعود 4 نماینده ایران به فینال

1017093 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی آنا از فدراسیون کشتی، رقابت های هفت وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان آسیا از صبح امروز (یکشنبه) در بیشکک قرقیزستان در حال برگزاری است. پس از مسابقات مقدماتی، پیام احمدی در وزن 45 کیلوگرم، علی احمدی وفا در وزن 51 کیلوگرم، ابوالفضل میرشکار در وزن 60 کیلوگرم، محمد جهانگیری در وزن 110 کیلوگرم، محمدرضا غلامی در وزن 51 کیلوگرم و حمیدرضا کشتکار در وزن 51 کیلوگرم راهی فینال شدند. ) وزن 92 کیلوگرم نیز برای مسابقه در رده بندی قرار گرفت.

در دسته تا 45 کیلوگرم با حضور 7 کشتی گیر این مسابقات در دو گروه 4 و 3 نفره و به صورت دوره ای برگزار می شود که پیام احمدی در دور نخست مقابل تایگا کیشیدا از ژاپن با نتیجه 7 بر صفر به برتری رسید. وی در دور دوم 8 بر صفر یوگن خان از کره جنوبی را شکست داد و در دور سوم شهزاد روزیخانوف از ازبکستان را با نتیجه 6 بر صفر شکست داد و راهی نیمه نهایی شد. احمدی در این مرحله با نتیجه 10 بر یک عمر تنتیماک اولو از قرقیزستان را شکست داد و راهی فینال شد. وی در این دیدار به مصاف شهزاد روزیخانوف از ازبکستان خواهد رفت.

در دسته تا 48 کیلوگرم که 7 کشتی گیر در آن شرکت می کنند، مسابقات در دو گروه 4 و 3 نفره و به صورت دوره ای برگزار می شود و سپس با نتیجه 7 بر 3 از سد رونیت شارما از هند عبور کرد و به سد رونیت شارما رسید. نیمه نهایی احمدی وفا در این دیدار با نتیجه 5 بر یک سردار هلمرزایف از ازبکستان را شکست داد و راهی دیدار فینال شد. او در این دیدار به مصاف رونیت شارمن از هند می رود.

  سردار سلام با فرمانده کل ارتش دیدار کرد

در وزن منهای 51 کیلوگرم محمدرضا گلامی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 9 بر صفر عبدالعزیز الکامدی از عربستان را شکست داد و راهی نیمه نهایی شد. وی همچنین با نتیجه 9 بر 7 مغلوب کوبانیچ آرینوف از قرقیزستان شد و راهی پلی آف شد. گلم بعدازظهر امروز برای کسب مدال برنز به مصاف یون گیون جین از کره جنوبی می رود.

در وزن منهای 55 کیلوگرم محمد کمالی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 8 بر 4 مغلوب عبدالاحدجاجا از قرقیزستان شد و کمالی به دلیل شکست این مبارز در نیمه نهایی از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 60 کیلوگرم ابوالفضل میرشکار در دور نخست با نتیجه 8 بر صفر سومون هاک از کره جنوبی را شکست داد. وی در دور دوم حسین حسن اف تاجیک را با نتیجه 9 بر 7 شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. میرشکار در این مرحله 8 بر صفر شاتلیک یونسوف از ترکمنستان را شکست داد و راهی فینال شد. وی در فینال به مصاف جانتورو میرزالیف از قرقیزستان می رود.

در وزن 92 کیلوگرم حمیدرضا کشکار در دور نخست مقابل انصار رحمت زودا از تاجیکستان با نتیجه 8 بر صفر به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد. وی در این مرحله مقابل نوربولات سیرگابای اولو از قرقیزستان با نتیجه 5 بر 3 شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد. حریف کشکار در این دیدار جوتام رعنا از هند است.

در وزن 110 کیلوگرم محمد جهانگیری در دور نخست با نتیجه 7 بر یک بهرام قربانوف از قرقیزستان را شکست داد و در نیمه نهایی نیز با نتیجه 8 بر صفر شی یون کیم از کره را شکست داد و راهی فینال شد. جهانگیری در این دیدار به مصاف پاردیپ سینگ هوسا از هند می رود.

  پاکسازی نیروهای مسلح با تافته - تفکر مدرن

روز دوشنبه مسابقات گربه برگزار می شود. 65، 71 و 80 کیلوگرم که نمایندگان کشورمان در این اوزان اهورا بویری، محمد مرادی و سیدرضا آذرشب هستند.

انتهای پیام/4057/

دیدگاهتان را بنویسید