کره شمالی: ما برای درگیری نظامی با آمریکا کاملا آماده هستیم

1089469 فقط خبر

به گزارش گروه جهانی خبرگزاری آنا، با وجود درخواست سئول از پیونگ یانگ برای ادامه مذاکرات صلح و کاهش تنش های نظامی در شبه جزیره کره، دولت کره شمالی همسایه جنوبی خود را تهدید کرده است.

رسانه دولتی کره شمالی صبح پنجشنبه به نقل از کیم جونگ اون رهبر این کشور اعلام کرد که اگر کره جنوبی دست به اقدام نظامی خطرناک بزند، دولت و ارتش این کشور را به طور کامل نابود خواهد کرد.

خبرگزاری یونهاپ به نقل از این پیام نوشت: رهبر کره شمالی در سخنرانی روز پیروزی خود گفت که کشورش برای درگیری نظامی با آمریکا کاملا آماده است.

کیم در سخنرانی خود گفت: “اگر رژیم کره جنوبی و گانگسترهای نظامی به فکر حمله نظامی به ما هستند و معتقدند که می توانند پیشگیرانه برخی از قدرت نظامی ما را بر اساس ابزارها یا روش های نظامی خاص خنثی یا نابود کنند، اشتباه می کنند.”

پیش از این رهبر کره شمالی با تاکید بر لزوم تقویت توان نظامی کشورش، خواستار افزایش ضریب بازدارندگی جنگ پیونگ یانگ علیه دولت های متخاصم شد و از سوی دیگر، وزارت خارجه پیونگ یانگ نیز آمریکا را به تلاش برای تشکیل ناتوی آسیایی متهم کرد. ، به دلیل لزوم تلاش برای افزایش توانمندی های خود، رویارویی با واشنگتن تاکید کرد.

انتهای پیام/4129/

  درمان پارگی دیسک کمر با این روش - یک ایده مدرن

دیدگاهتان را بنویسید