کربکندی: سپاهان در هیچ زمینه ای رکورد قابل قبولی کسب نکرد/ جنسیت بازیکنان همخوانی ندارد

1066305 فقط خبر

رسول کربکندی در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی آنا، درباره شکست سپاهان مقابل الدحیل و حذف از لیگ قهرمانان آسیا، گفت: سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا دور از انتظار به نظر می رسید. باخت اما متأسفانه به این مسائل توجهی نشد و بازیکنان بیشتر روی حمله تمرکز کردند تا دفاع که این هم باعث می شود در کوچکترین فرصتی حریف به گل برسد. تیم سپاهان موقعیت های زیادی داشت اما در نهایت میدان را از دست داد. عملکرد سپاهان در این بازی نشان داد که تیم ها نباید تک بعدی باشند و فقط به یک موضوع توجه کنند. در واقع تیم موفق تیمی است که هم در دفاع و هم در حمله موفق باشد.

وی گفت: سپاهان 90 درصد شانس گلزنی را داشت اما به راحتی آن را از دست داد. از سوی دیگر الدحیل موفق شد با 50 درصد موقعیت گل به گل برسد و در این دیدار پیروز شود. متأسفانه سپاهان با رقم بسیار زیاد باخت سنگینی را متحمل شد. اگرچه برخی از بازیکنان در ترکیب حضور نداشتند، اما معاونان آنها بسیار قابل قبول بودند.

پیشکسوت سپاهان گفت: دفاع سپاهان موقعیت های زیادی برای گلزنی داشت، در دفاع مقابل حریف ضعیف بود اما در نهایت تیم ما این دیدار را با 5 گل واگذار کرد. عملکرد تیم سپاهان در این دیدار نشان داد که بازیکنان توجهی به کار در دفاع نداشتند و به راحتی به حریف فرصت گلزنی دادند. آنها هم از این موقعیت استفاده کردند.


ادامه مطلب؛

کلید قهرمانی لیگ برتر در نقش جهان/ میدان پرسپولیس در اصفهان منتظر سقوط استقلال است.

  هومن حاجی عبدالهی در توئیتی: به زودی دور هم جمع می شوم و می روم! - اندیشه معاصر

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: نتایج سپاهان واقعا قابل قبول نبود، آنطور که انتظار می رفت ظاهر نشد تا زمانی که تیم نسبتاً خوب بازی کرد، اما برای بردن یک تیم، بازی ملاک خوبی نیست و نتایج آن تیم با وجود چندین مهره است. در این تیم حضور داشتند و هزینه های زیادی برای جذب این بازیکنان وجود نداشت.

کربکندی تاکید کرد: متاسفانه سپاهان شانسی برای قهرمانی در لیگ برتر ندارد. این تیم از لیگ قهرمانان آسیا کنار رفت و نتایج خوبی در لیگ برتر کسب نکرد. یکی از دلایل ناکامی تیم به نظر من ناهماهنگی بازیکنان بود. آنها هماهنگی ضعیفی بین خطوط داشتند. البته کادر فنی هم در این ناکامی ها نقش داشت. به نظر من این تیم هم در کادر فنی و هم در بازیکنان کارنامه موفقی نداشت و نباید از عملکرد کادر فنی غافل شد.

وی در خصوص تعویض سرمربی تیم سپاهان گفت: با وجود هزینه های هنگفتی که برای این تیم می شود، قطعا انتظارات بالاست. به نظر من 6 دیدار باقی مانده باید با همین ترکیب ادامه پیدا کند و سپس عملکرد تیم و اعضای کادر فنی آنالیز شود تا به جمع بندی نهایی برسیم.

انتهای پیام/4057/

دیدگاهتان را بنویسید