کرانه باختری صحنه مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی است

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران ادامه داد: جنبش جهاد اسلامی فلسطین توسعه کرانه باختری را پس از پایان نبرد سیف القدس آغاز کرد. کرانه باختری یکی از مهمترین صحنه های مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی است.

4654 446 فقط خبر

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه تهران با اشاره به اینکه در سالروز شهادت امام حسین (ع) و انقلاب آن حضرت، فلسطینی ها ملت در حال رهبری یک نبرد بسیار بزرگ با رژیم صهیونیستی است. داد گفت: رژیم صهیونیستی در سال 1967 جنگی را علیه چهار کشور عربی آغاز کرد و موفق شد بلندی های جولان، کرانه باختری نوار غزه و صحرای سینا مصر را اشغال کند.

ابوشریف افزود: اما پس از آن مردم فلسطین انتفاضه خود را آغاز کردند و در انتفاضه اول اتحاد خود را نشان دادند و انقلاب خود را انجام دادند و موفق شدند وحشت این رژیم اشغالگر را بشکنند.

وی افزود: مردم فلسطین در انتفاضه دوم موفق شدند رژیم را به وحشت بیاندازند به گونه ای که این رژیم مجبور شد خود را در دیوار حائل محاصره کند و همچنین در سال 2000 نیز مجبور به ترک لبنان و در سال 2005 غزه شد.

وی ادامه داد: همانطور که اشاره کردم رژیم صهیونیستی در سال 2002 مجبور شد با ساختن دیواری به نام دیوار حائل اطراف خود را محاصره کند. در سال 2006 با حزب الله که هدفش اجرای طرح خاورمیانه جدید بود وارد جنگ شد، اما در مقابل مقاومت اسلامی لبنان شکست خورد و پس از 33 روز درگیری مجبور به پذیرش شکست و عقب نشینی از این جنگ شد.

  فروش سلاح های مرگبار در یکی از میادین تهران – تفکر مدرن

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران در ادامه با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی پس از آن وارد جنگ های متعددی علیه نوار غزه شد، افزود: نوار غزه که به ظاهر وسعت کمی دارد اما اراده آن، وحدت آن است. مردم و قدرت آن بسیار بزرگ است. در سال 2008 اولین جنگ بود. سپس در سال های 2012 و 2014 اما در تمام این جنگ ها شکست خورد و هیچ یک از اهدافش محقق نشد.

وی بیان کرد: مقاومت فلسطین در سال 2021 مقاومت خود را در برابر رژیم صهیونیستی که شمشیر مقدس نامیده شد آغاز کرد. نتیجه این جنگ درهم شکستن و نابودی رویای رژیم صهیونیستی بود. حتی سران رژیم صهیونیستی نیز به این مشکل اعتقاد دارند و به آن اعتراف کرده اند. مثل «ایهود باراک» که مقاله ای نوشت و در آن آرزو کرد رژیم صهیونیستی 80 سال دوام بیاورد. علاوه بر این، نتانیاهو، بنت و گانتز اذعان کردند که رژیم صهیونیستی در آستانه پایان خود قرار دارد.

ابوشریف تاکید کرد: در واقع نبرد سیف قدس باعث وحدت بین همه گروه های فلسطینی شد. به ویژه اینکه رژیم صهیونیستی همواره سعی در ایجاد تفرقه بین مردم فلسطین و ایجاد تفرقه در آنها داشته است، اما خوشبختانه این نبرد باعث اتحاد مردم فلسطین شده است.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران ادامه داد: جنبش جهاد اسلامی فلسطین توسعه کرانه باختری را پس از پایان نبرد سیف القدس آغاز کرد. کرانه باختری یکی از مهمترین صحنه های مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی است.

ابوشریف تصریح کرد: جنبش جهاد فلسطین کرانه باختری را در منطقه نظامی با تمام توان خود تقویت کرده است. خوشبختانه این تلاش ها به ثمر نشست و گردان جنین تشکیل شد که به تدریج به مناطق دیگر سرایت کرد و به این ترتیب رژیم صهیونیستی خشم جنبش جهاد اسلامی فلسطین را برانگیخت و این رژیم را در تمامی سطوح نظامی و امنیتی تحت فشار قرار داد. اعضای آن را دستگیر کند.

  قیمت خودروهای ایران خودرو و سایپا امروز 22 آبان 1400+ جدول - اندیشه معاصر

انتهای پیام/4129/

دیدگاهتان را بنویسید