کدام نمایش را در کدام سالن تماشا کنیم؟

42326 734 فقط خبر

آنا گزارش داد؛

نمایش‌های «جشنواره غرب»، «دوستان کمدی»، «شبی در تهران»، «می‌خواهم میوسوف را ببینم»، «من یک زنم»، «رستم و سهراب»، «کدزایی کمدی» و «کمدی اکتشافی» هستند. از جمله آثاری که این روزها در تئاترهای تهران پخش می شود.

به گزارش خبرنگار حوزه تئاتر گروه فرهنگ خبرگزاری آنا، این هفته و هفته آینده اجراهای زیادی روی صحنه پردیس تئاتر شهرزاد، پردیس تئاتر تهران و سالن ماه حوزه هنر روی صحنه رفته است. ، شما می توانید این آثار را در وقت رایگان تماشا کنید

جشنواره غربی
جشنواره غرب محصول گروه آغما به نویسندگی محمد یغمایی و کارگردانی آراز دانش از 1 مهر تا 18 آبان هر شب ساعت 20:30 در تماشاخانه ملک واقع در خیابان شریعتی روی صحنه می رود.
در خلاصه این نمایش آمده است که همه منتظر بودند که آقای هایدریش به خواب عمیقی برود اما متاسفانه او با چشمان باز خوابیده بود.
بازیگران این نمایش عبارتند از: عابد روستا، سید مرتضی موسوی، حلما قربانی، سپیده خاک پرور، روناک ارجمند، سما زارع، شقایق ولدخانی، مریم سعیده، تدایی سعیدی فر، محیا صبحی، نوید کهریزی، احمدرضا محمدی فری، احمدرضا محمدی فری، شقایق ولدخانی. .

دوستان کمدی
فیلم Comedy Friends به نویسندگی گابور راسو و کارگردانی بابک توسلی درباره زن و شوهری به نام های ژاک و اودیل است که در آستانه جدایی هستند که با آگهی یک شرکت فروش دوستان مواجه می شوند.
بهنام تشکر، سیما تیرانداز، سینا رازانی و معصومه رحمانی از جمله بازیگران این نمایش هستند که از ساعت 17 تا 30 مهر هر شب ساعت 20:15 در سالن دو پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می شود.

  شکست اینتر ایتالیا مقابل پدیده / اینزاگی قربانی پس از مورینیو بود

یک شب در تهران
یک شب در تهران به نویسندگی محمد چرامشیر به کارگردانی شایان مستوفی و ​​تهیه کنندگی سارا کریمی سریالی کمدی در دهه 20 است که فروش گوشت الاغ باعث اتفاقات عجیبی در ژاندارمری می شود.
ساغر روزبهانی، شیوا شاهدایی، پرنیا لرنی، نگار طاهری، ابوالفضل حضرتی، مهرزاد نیکنام، شایان مستوفی، امیر قاسم، امیر طایفه و حسن شفیعی از جمله بازیگران این نمایش هستند.
این نمایش از 6 تا 29 مهر هر شب ساعت 20:15 در سالن سه پردیس طائر شهرزاد پخش می شود.

من یک زن هستم

من یک زن هستم به نویسندگی و کارگردانی علی خودیانی، تهیه کنندگی هنرستان هامون و بازی الهه خوشوقت همانطور که از نامش پیداست درباره سختی ها و رنج های یک زن است. در خلاصه داستان این نمایش نیز آمده است که من زن هستم. مادر مردانی که قانون می نویسند. یک خواهر برای برادران بی احترام و یک دختر برای پدران بی احترام. من یک زن تافته بافته رنج.
این نمایش از 23 مهر لغایت 21 آبان هر شب ساعت 19 در سالن سه فردیس تئاتر شهرزاد اجرا می شود.
را
من می خواهم میوسوف را ببینم

میوسوف را می خواهم به نویسندگی تامارا دالمات، ترجمه محمود عزیزی و کارگردانی و تهیه کنندگی محمدجواد حبیبی از 26 تا 29 مهرماه ساعت 19:30 در پردیس تئاتر تهران، تالار استاد محمد به روی صحنه می رود.

بازیگران این نمایش عبارتند از: بهار شفیعی، هستی جعفری، عرفان شیخ حسین، متین تاجیک، محمد احتی زاده، مهدی کاظملو، سمانه عباسی، حدیث نجات، سحر رجبی، سلمان سلیمی و داود عباسی.

  گارانتی محصولات ایران خودرو یک سال افزایش یافت - فکر معاصر

محمد جواد حبیبی پیش از این نویسندگی و کارگردانی نمایش هایی چون «زنگدی ضرب در چهار» و «خر قلندر» را برعهده داشته است.

خلاصه داستان: Zeit Shoof برای گرفتن امضای آقای Musov بر روی یک بلیط سفید به اقامتگاه Sunflower می رود، اما استراحتگاه که مختص افراد سرشناس و مشهور است، به او اجازه ملاقات با موسف را نمی دهد. زیت شوف، که بسیار وظیفه شناس است، وانمود می کند که شوهر مشهورترین چهره زن آن روزهای شوروی است. یعنی کلاوا را برای ورود به آسایشگاه معرفی می کند و…

رستم و سهراب
رستم و سهراب به نویسندگی داریوش نصیری و مرتضی وخیلیان و کارگردانی رضا حسن هانی تنها یک بازیگر (آسو خسروی) دارد و داستان معروف مرگ سهراب را روایت می کند.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: به تصویر کشیدن مرگ سهراب و اما سهراب جوان بود، جوان… از آن روی برگردان، یکی آهی کشید/ افکار خوب و بد را قطع کرد و گفت: «خوبم من» / زمان، به تو دادم. کلید

این نمایش از ساعت 10:30 تا 18:30 در تئاتر ماه حوزه پخش می شود.

چه کمدی

«کدزایی کمدی» به کارگردانی جواد جوشن لا و تهیه کنندگی عرفان علیخانی در ژانر کمدی از 21 مهر تا 17 آبان هر شب ساعت 18 در عمارت سیمرگ در تالار یک نیکا اجرا می شود.

داستان این نمایش حول محور سوء استفاده می چرخد ​​و در خلاصه آن آمده است: در تعاونی تحت رهبری واسیلی فئودورویچ اوضاع اصلا خوب نیست، حسابرسی پایان سال نزدیک است و دزدی از تعاونی زمینه را فراهم می کند. بدرفتاری با همه اعضای تعاونی
نوید محسنیان (مهمان گروه پارادوکس)، جواد جوشن لا، عارف عباسی (مهمان گروه چارپایه)، سیما شایسته، افشین گایا فرد، رهی احتشام و مریم قریشی از جمله بازیگران این نمایش هستند.

  عدم سابقه دشنام در گودال میدانی در دانشگاه صنعتی شریف/ما هدف سلطه رسانه های غربی هستیم

کمدی کشفی

«کمدی کشف» به تهیه کنندگی و کارگردانی حامد وکیلی و نویسندگی امید طاهری از 23 مهر تا 21 آبان هر شب از ساعت 22 در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می شود و داستان کریستف کلمب را روایت می کند.

در خلاصه تاریخچه این تئاتر آمده است: دریاسالار کریستف بار کلمب معروف به کریستف کلمب با کشتی معروف خود سانتا ماریا راهی اقیانوس شد تا مسیر جدیدی را به سوی هند کشف کند.

علی صبوری، علی اسعدیان، تکتم آهجوانی، پرویز زیدی، آرش نوذری و حامد وکیلی از جمله بازیگران این اجرا هستند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید