کارت آزمون ارشد امروز تحویل داده می شود

کارت آزمون ارشد امروز تحویل داده می شود

بر اساس گزارش ها اعتدالآزمون کارشناسی ارشد منقطع روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه 28، 29 و 30 اردیبهشت ماه برگزار می شود و بیش از 647 هزار داوطلب در این دوره شرکت می کنند.

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، در مجموع 647 هزار و 209 داوطلب (از جمله داوطلبان شرکت در نوبت دوم) متقاضی شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته امسال هستند که از این تعداد 339 هزار و 906 نفر زن و سایر مردها هستند.

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی برای شرکت در جلسه آزمون از امروز 25 اردیبهشت ماه با درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور https://www.sanjesh.org تماس گرفته و پرینت خود را چاپ کنند. کارت امتحان و بر اساس آدرس و ساعت درج شده در کارت آزمون به حوزه امتحانی مربوطه مراجعه کنید.

اطلاعات تکمیلی نحوه و زمان پرینت کارت آزمون، آدرس و محل نقص کارت آزمون در پرتال اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی https: //www.sanjesh.org / FullStory.aspx؟ gid = 2 & id = 7658 لذا متقاضیان جهت کسب اطلاعات لازم در این خصوص این اطلاعیه را به دقت مطالعه نمایند.

سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد؛ اقدامات لازم برای برگزاری آزمون مقطع کارشناسی ارشد با رعایت کلیه مراحل بهداشتی در 186 شهر و 386 ناحیه اصلی انجام شده است.

با توجه به اینکه 20 درصد از میانگین موفقیت در مقطع کارشناسی به عنوان تراز در نتیجه کلی داوطلب اعمال می شود و میانگین موفقیت در مقطع کارشناسی و میانگین موفقیت در مقطع کاردانی به صورت متوازن اعمال خواهد شد. لازم است . آنها نقشه ورود به جلسه را نظارت می کنند تا بلافاصله میانگین امتیاز را در وب سایت سازمان ارزیابی ویرایش کنند.

  سه شرط خصوصی سازی خودروسازان

مغایرت معدل داوطلب با معدل لیسانس منجر به ابطال قبولی در کد رشته داوطلب برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد می شود، لذا متقاضیان باید در این زمینه نهایت دقت را داشته باشند. .

دیدگاهتان را بنویسید