ژست در نقش یامگا; تغییر پنالتی (عکس) – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، مهاجم فرانسوی استقلال برای اولین بار برای تیمش یک پنالتی به ثمر رساند و موفق شد توپ را وارد دروازه این هوادار کند.

رودی زاستد که یکی از توانمندترین بازیکنان استقلال در این فصل است، با وجود توانایی در زدن ضربات پنالتی، تاکنون پشت پنالتی آبی ها قرار نگرفته است. کوین یمگا در دیدارهای گذشته اولین زن پنالتی استقلال بود که موفق شد گل های زیادی را از این حیث برای تیمش به ثمر برساند.

حالا اما در غیاب یامگا که جریمه شده و مقابل هوادار تیمش را همراهی نمی کند، زستد وظیفه اجرای پنالتی را به عهده گرفت تا ماموریت را به خوبی انجام دهد.

زستد و یامگا اخیرا در یک برنامه تلویزیونی ظاهر شدند که در آن زستد اعلام کرد که می تواند مجری پنالتی تیمش باشد، اما سرمربی باید مشخص می کرد که یامگا ضربه ها را می خورد یا خیر.

01688587 فقط خبر

حالا در غیاب یمگا دیگر بازیکن خارجی استقلال این نقش را به خوبی ایفا کرده و توانسته ضربه پنالتی خود را به گل تبدیل کند.

ضربه پنالتی که داور با اشتباه حسینی مدافع قاسمی نژاد اعلام کرد تا مقابل دروازه حریف وارد دروازه شود و تیمش را جلو ببرد. جالب اینکه ستاره فرانسوی استقلال نیز شادی خود را با قاسمی نژاد در میان گذاشت تا به نوعی از او بابت اجرای این پنالتی تشکر کند.

باید دید یمگا به استقلال برمی گردد یا فرهاد مجیدی دوباره به تیمش پنالتی می دهد یا خود یمگا اولین پنالتی استقلالی ها می شود.

  این گروه خونی دارای کمترین میزان ابتلا به بیماری عروق کرونر قلب است - تفکر مدرن

عکس ها: امیرحسین خیرخواه

01688586 فقط خبر

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1262588

دیدگاهتان را بنویسید