چیزهایی که باعث آسیب به دستگاه تناسلی می شوند – تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی Contemporary Thought، در این مقاله به نتایج تحقیقات کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی آمریکا در مورد علل صدمات و صدمات در ناحیه تناسلی زنان و مردان اشاره شده است.
چند سال پیش، کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی ایالات متحده تحقیقاتی را در مورد اینکه چرا تعداد زیادی از بیماران به دلیل آسیب های آلت تناسلی به بخش اورژانس مراجعه می کنند، آغاز کرد، که طی آن همه چیز می تواند برای بدن خطرناک باشد. جمع آوری شد که در این مقاله چند نمونه از مهمترین آنها آورده شده است.

گذاشتن لپ تاپ روی پا به اندام تناسلی شما آسیب می رساند
قرار دادن لپ تاپ روی پاها خطر ناتوانی جنسی، ناباروری و تومورها را افزایش می دهد (به خصوص در مردان و در برخی موارد در زنان). زیرا لپ تاپ نورانی گرمای زیادی در ناحیه تناسلی ایجاد می کند. برای مقابله با این مشکل، لپ تاپ را بیش از دو ساعت به طور کامل روی پای خود قرار ندهید.
اگر عادت دارید همیشه لپ تاپ را روی پای خود بگذارید و کار کنید، بهتر است از محافظ مناسب برای جلوگیری از رسیدن گرما به دستگاه به پاها و ناحیه تناسلی استفاده کنید.

پوشیدن لباس های تنگ خطر ابتلا به عفونت های تناسلی را افزایش می دهد
لباس زیر پلاستیکی تنگ احتمال عفونت زنانه را در زنان افزایش می دهد. البته این امر در مردان نیز مشاهده شده است. محققان بر این باورند که پوشیدن لباس های زیر تنگ در مردان دمای بیضه ها را افزایش می دهد و کیفیت اسپرم را بدتر می کند.

  پیام تلخ فوق ستاره ایرانی قبل از دیدارهای تیم ملی – اندیشه معاصر

زیپ آسیب دیده و سفت شلوار باعث ایجاد زخم و جراحت در ناحیه تناسلی می شود
با بررسی های این کمیسیون مشخص شده است که سالانه بیش از دو هزار مورد جراحت و صدمات ناشی از بد بودن زیپ شلوار در ناحیه اندام تناسلی مردانه ایجاد می شود. به گفته متخصصان، این آسیب ها در کودکان شایع است، به خصوص اگر آلت تناسلی به نام فیموز داشته باشند.
زیپ های آسیب دیده یا سفت که بستن افراد را سخت می کند، خطر چنین خطراتی را افزایش می دهد. البته زنان نیز از این خطر دور نیستند.

* موهای زائد را با تیغ که باعث زخم ناحیه تناسلی می شود از بین ببرید
از بین بردن موهای زائد ناحیه تناسلی یکی از سالم ترین کارها برای مردان و زنان است. در اغلب موارد پس از برداشتن موهای زائد با تیغ در این ناحیه، جوش هایی ظاهر می شود که گاهی چرکی می شود. زخم ها و آسیب های ناشی از حذف موهای زائد نیز درد زیادی ایجاد می کند و بهبودی آن زمان می برد. نتایج بررسی ها نشان می دهد که این زخم ها و آسیب ها در ناحیه تناسلی در سال های اخیر افزایش یافته و بی توجهی به این عمل بهداشتی می تواند نگران کننده باشد.

* قابلیت ضربه زدن به ناحیه تناسلی هنگام دوچرخه سواری یا موتورسیکلت
ضربات و جراحاتی که پس از افتادن از دوچرخه یا موتورسیکلت به ناحیه تناسلی وارد می شود را جدی بگیرید. خانم ها باید توجه داشته باشند که زمین خوردن و دوچرخه سواری گاهی باعث پارگی مجرای ادرار می شود. از علائم این مشکل می توان به درد شکم و لگن، خونریزی و مشکل در ادرار کردن اشاره کرد.

  نکونام: فکر می کنم قهرمانی استقلال ثبت شده است/ تا روزی که فولاد مرا بخواهد به کارم ادامه می دهم.

شستشوی زیاد واژن خطر ابتلا به واژینیت باکتریایی را افزایش می دهد
شستشوی زیاد دستگاه تناسلی در زنان خطر ابتلا به واژینیت باکتریایی را افزایش می دهد. زیرا شستشوی زیاد این قسمت باعث از بین رفتن فلور طبیعی (باکتری های مفید) واژن و از بین رفتن تعادل میکروارگانیسم های زنده در این ناحیه تناسلی می شود. در نظر داشته باشید که واژن حاوی باکتری های مضر و مفید است و از بین بردن باکتری های مفید برای سلامت واژن مفید نخواهد بود.

مصرف زیاد غذاهای شیرین باعث از بین رفتن باکتری های مفید واژن می شود
نتایج مطالعات متعدد نشان می دهد که مصرف زیاد غذاهای شیرین به فلور طبیعی روده آسیب می رساند و حتی فلور طبیعی واژن را تهدید می کند. باید بدانید که میکروارگانیسم هایی مانند کاندیدا آلبیکنس در فیلر واژن به همان اندازه که در فلور روده وجود دارد.

لیز خوردن در حمام باعث ایجاد مشکلاتی در ناحیه تناسلی می شود
کف سرویس بهداشتی همیشه خیس و لغزنده است و احتمال افتادن و افتادن وجود دارد. به همین دلیل باید بسیار مراقب باشید. به خاطر داشته باشید که آسیب های ناحیه تناسلی نه تنها در اثر افتادن، بلکه در اثر برخورد با لبه وان و برخورد با اشیاء داخل حمام ایجاد می شود که می تواند باعث مشکلات آلت تناسلی شود.
این برجستگی ها و ضربه ها باعث خونریزی و درد می شود که چند روز طول می کشد. اگر درد ناشی از این ضربه های مغزی بعد از یک هفته بهبود نیافت، حتما به پزشک مراجعه کنید.

  قاچاق جنجالی زن و شوهر پیر در فرودگاه + جزئیات - تفکر معاصر

* در ورزش با توپ، اسکی یا اسنوبرد احتمال آسیب به ناحیه تناسلی وجود دارد
این وسایل تفریحی در هنگام زمین خوردن یا آسیب دیدگی ضربه های جدی به ناحیه تناسلی وارد می کنند.معمولاً آقایان بیشتر در معرض این آسیب ها و ضربات هستند.چون آقایان بیشتر به فوتبال و بازی های زمستانی علاقه دارند.و ناحیه تناسلی آنها مستعد تروما است.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1263492

دیدگاهتان را بنویسید