چگونگی دستیابی به اولین موقعیت بار هوایی در منطقه توسط محققان مورد بررسی قرار گرفت

1089922 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، نقشه راه دستیابی به اولین جایگاه بار هوایی در منطقه با حضور اعضای هیئت مدیره شرکت فرودگاهی شهر امام خمینی (ره) و برخی از فعالان حمل و نقل هوایی کشور بررسی شد. رشته در برج فناورانه ابن سینا دانشگاه صنعتی امیر کبیر.

در این نشست نتایج و دستاوردهای طرح تحقیقاتی موقعیت یابی فرودگاه امام خمینی در حوزه حمل و نقل هوایی و ارائه نقشه راه دستیابی به جایگاه قطب اول منطقه تشریح شد.

طرح تحقیقاتی مکان یابی فرودگاه امام خمینی (ره) در حوزه حمل و نقل هوایی و ارائه نقشه راه برای دستیابی به جایگاه قطب اول منطقه توسط تیمی از محققان دانشکده مهندسی صنایع و دانشکده تدوین شد. کارشناس مهندسی هوافضا دانشگاه صنعتی امیر کبیر

اکبرپور شیرازی استاد دانشگاه صنعتی امیرکبیر و سرپرست پروژه مکان یابی فرودگاه امام خمینی (ره) در حوزه حمل و نقل هوایی و ارائه نقشه راه برای دستیابی به جایگاه قطب اول منطقه گفت: نقشه راه دستیابی به جایگاه قطب اول منطقه در حمل و نقل هوایی با استفاده از ابزارهای مدیریت استراتژیک مانند برنامه ریزی استراتژیک سلسله مراتبی و چشم انداز زیبا.

وی گفت: برای تهیه این نقشه راه ابتدا بررسی وضعیت فعلی حمل و نقل هوایی بار در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) انجام شد.

سرپرست پروژه مکان یابی فرودگاه امام خمینی (ره) در حوزه حمل و نقل هوایی و ارائه نقشه راه دستیابی به جایگاه قطب اول منطقه تصریح کرد: همچنین با انجام مطالعات تطبیقی ​​ضمن تعیین جایگاه برجسته فرودگاه های منطقه در زمینه حمل و نقل هوایی بار، جایگاه فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) مشخص شد و برای بهبود وضعیت مناطق آن، اهداف 10، 20 و 30 سال آینده تعیین شد.

  ما از فعالیت های آژانس در ایران حمایت می کنیم

اکبرپور گفت: در این جلسه جزئیات برنامه عملیاتی رسیدن به افق 1410 طی دو برنامه میان مدت در قالب پنج سبد کاری مشخص شد. پورتفولیوهای معرفی شده که هرکدام شامل برنامه ها و اقدامات خاص هستند، شامل سبد بازاریابی و ترانزیت، سبد سرمایه گذاری، پورتفولیوی زیرساخت فرودگاهی، پورتفولیوی زیرساخت فرودگاه و پورتفولیوی حاکمیت و قانون گذاری است.

لازم به ذکر است در این جلسه ضمن استماع نظرات کارشناسان و فعالان بخش خصوصی در حوزه حمل و نقل هوایی، دقان، عضو هیئت مدیره و رئیس کمیته تحقیقات شرکت فرودگاهی امام خمینی(ره) (ره)، از مطالعات انجام شده در خصوص نتایج این طرح تشکر و قدردانی کرد.

وی رفع موانع توسعه حمل و نقل هوایی بار در شهر فرودگاهی را به همراه ایجاد مقدمات بررسی و شناسایی موقعیت فعلی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برای توسعه بار هوایی ضروری دانست.

انتهای پیام/4040/

دیدگاهتان را بنویسید