چگونه پیام های پاک شده در واتس اپ را بازیابی کنیم؟ – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی Contemporary Thought ، پیام های واتس اپ را می توان به راحتی پاک و مجددا نصب کرد، اما خوشبختانه به راحتی می توانیم پیام های پاک شده را بازیابی و بازیابی کنیم.

روزانه بیش از 100 میلیارد پیام از طریق واتس اپ ارسال و دریافت می شود. این آمار نشان می دهد که این سرویس یکی از بزرگترین پیام رسان های جهان به حساب می آید و رقیب بزرگی برای تلگرام و سایر پیام رسان ها است. حفاظت از اطلاعات، رسانه ها و پیام های ارسالی و دریافتی برای کاربرانی که به صورت روزانه از واتس اپ استفاده می کنند بسیار مهم است، به خصوص که واتس اپ امروزه برای تجارت و تجارت نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

گاهی اوقات مکالمات واتس اپ شامل احوالپرسی و سایر پیام های بی اهمیت به عنوان مقدمه ای برای مکالمه اصلی است. از طرفی گاهی اوقات همه پیام ها بسیار ارزشمند هستند و حفظ هر پیام برای کاربر بسیار مهم است. با این حال، اگر پیام های شما با شخصی به طور ناگهانی به طور کامل حذف شود (که متأسفانه تنها با حذف نصب و نصب برنامه امکان پذیر است)، دیگر به پیام ها دسترسی نخواهید داشت و برای همیشه پاک می شوند. این می تواند منجر به حوادث ناخوشایندی شود که می تواند مشکلاتی را برای مصرف کنندگان ایجاد کند.

یک ترفند ساده برای بازیابی پیام های پاک شده در واتس اپ

اهمیت پیام ها و حذف تصادفی آنها به قدری رایج است که در این مقاله تصمیم گرفتیم نحوه بازگرداندن پیام های حذف شده به واتس اپ با مخاطب را بررسی کنیم.

آیا امکان برگرداندن پیام های حذف شده با مخاطب واتساپ وجود دارد؟

بله، می توانید پیام های حذف شده را با یک نفر بازیابی کنید. البته اگر روش معمول را امتحان کنید موفق نخواهید شد، اما اگر از ابزارهای بازیابی اطلاعات واتس اپ مانند iMyFone ChatsBack استفاده کنید، می توانید پیام های پاک شده را در واتس اپ بازیابی کنید. در اینجا نحوه استفاده از ابزار ChatsBack آورده شده است.

  زمینه را برای کمپین اربعین آماده کنید

چگونه پیام های پاک شده واتس اپ را از مخاطب آیفون بازیابی کنیم؟

حتی اگر چت های خود را بایگانی نکرده باشید، همچنان می توانید پیام های حذف شده خود را با استفاده از برنامه iMyFone ChatsBack بازیابی کنید. ChatsBack اولین برنامه بازیابی پیام های WhatsApp شناخته شده در فروشگاه های نرم افزار است.

* این برنامه می تواند حداکثر تعداد پیام ها و فایل های به اشتراک گذاشته شده با یک مخاطب را برگرداند.

* به شما امکان می دهد قبل از بازگرداندن همه پیام ها، پیام ها را مشاهده کنید.

* از تماس‌های واتس‌اپ شما با رایانه و دستگاه‌های دیگر نسخه پشتیبان تهیه می‌کند و همچنین می‌تواند آنها را به دستگاه شما برگرداند و از منابع دیگر وارد کند.

* این برنامه توسط شرکت iMyFone ساخته شده است که توسط وب سایت های معروف Macworld، Payetteforward، Makeuseof و دیگران توصیه می شود.

یک ترفند ساده برای بازیابی پیام های پاک شده در واتس اپ

1 پیام های حذف شده از یک مخاطب را بدون بایگانی بازیابی کنید

اگر از پیام های WhatsApp خود نسخه پشتیبان ندارید، این مراحل را دنبال کنید.

مرحله 1: گزینه Recovery Mode را انتخاب کنید.

پس از دانلود و نصب برنامه بر روی کامپیوتر خود، ChatsBack را اجرا کنید. دستگاه خود را به رایانه خود وصل کنید و Device Storage را از صفحه اصلی انتخاب کنید.

مرحله 2: شروع به اسکن دستگاه کنید.

برای دستگاه‌های اندرویدی، ابتدا شماره تلفن خود را وارد کنید تا پیامک تأیید دریافت کنید. سپس روی دکمه Start کلیک کنید تا فرآیند اسکن آغاز شود.

یک ترفند ساده برای بازیابی پیام های پاک شده در واتس اپ

برای iDevices، WhatsApp Messenger را انتخاب کنید و به مرحله بعد بروید.

یک ترفند ساده برای بازیابی پیام های پاک شده در واتس اپ

مرحله 3: پیام های تماس خود را مشاهده و بازیابی کنید.

پیام های حذف شده در واتس اپ با مخاطب را انتخاب کنید. روی Recovery to Device کلیک کنید تا آنها را به گوشی خود بازیابی کنید و روی Recovery to PC برای بازیابی آنها به رایانه خود کلیک کنید.

  میثاقی از پرسپولیس حمایت کرد/ فردوسی پور در راه شبکه سه! - اندیشه معاصر

یک ترفند ساده برای بازیابی پیام های پاک شده در واتس اپ

2. پیام های تماس حذف شده WhatsApp را در آیفون با پشتیبان گیری بازیابی کنید

اگر می خواهید چت های حذف شده واتس اپ خود را از طریق سرویس های iCloud یا iTunes بازیابی کنید، باید یک بار برنامه واتس اپ خود را حذف و دوباره نصب کنید. اما به این ترتیب نمی‌توانید چت‌ها را فقط به یک مخاطب برگردانید و باید همه چت‌های قبلی را دوباره با سایر مخاطبین داشته باشید. اما با اپلیکیشن ChatsBack می‌توانید پیام‌های حذف شده‌تان را که تنها با یک مخاطب در آیفونتان بوده‌اند، بازیابی کنید.

* ChatsBack را بر روی رایانه خود نصب و اجرا کنید.

* آیفون خود را به رایانه خود متصل کرده و iTunes را در صفحه اصلی انتخاب کنید.گزینه پشتیبان را انتخاب کرده و دکمه Next را کلیک کنید.

یک ترفند ساده برای بازیابی پیام های پاک شده در واتس اپ

* بسته به تعداد پیام های پشتیبان دریافت شده در iTunes، اسکن دستگاه شما ممکن است چند دقیقه طول بکشد.

* سپس نتایج برای شما نمایش داده می شود. اکنون می توانید مخاطبی را که می خواهید پیام هایش را برگردانید انتخاب کنید.

* پس از انتخاب پیام ها، روی دکمه Recover کلیک کنید و مکان بازیابی خود را انتخاب کنید تا پیام های شما بازیابی شود.

3. پیام های تماس حذف شده WhatsApp را با پشتیبان گیری اندروید بازیابی کنید

راه های زیادی برای بازیابی پیام های پاک شده در واتس اپ در اندروید وجود دارد که یکی از آنها حذف و نصب مجدد برنامه است تا خود واتس اپ به شما امکان بازیابی پیام ها را بدهد.

اما این روش خیلی راحت نیست، زیرا پیام همه مخاطبین برگردانده می شود و نمی توانید واتس اپ را بازیابی کنید، فقط یک نفر. بنابراین برای این کار باید از برنامه iMyFone ChatsBack استفاده کنید.

* برنامه ChatsBack را راه اندازی کنید و تلفن Android خود را به رایانه خود متصل کنید.

  طرح فروش فوق العاده ایران خودرو / آغاز ثبت نام 21 آذر 1400 - اندیشه معاصر

* حالت بازیابی خود را انتخاب کنید که مانند Google Drive خواهد بود.

یک ترفند ساده برای بازیابی پیام های پاک شده در واتس اپ

* برای دسترسی به نسخه پشتیبان، وارد حساب Google خود شوید. آرشیو مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی Next کلیک کنید. همچنین برای اسکن آرشیو باید وارد حساب کاربری واتس اپ خود شوید.

* پیام ها یا مخاطبین قدیمی را در WhatsApp انتخاب کنید. برای بارگیری پیام ها در رایانه یا تلفن خود، روی «بازیابی» کلیک کنید.

نکته جایزه: چگونه چت های خود را تنها با یک نفر بایگانی کنیم؟

اگر نمی‌خواهید پیام‌های خود را با کسی از دست بدهید، می‌توانید چت‌های خود را طبق معمول بایگانی کنید. این فرآیند را می توان طبق مراحل زیر انجام داد:

* اپلیکیشن WhatsApp را باز کرده و مخاطب مورد نظر را انتخاب کنید.

* اگر از آیفون استفاده می کنید، روی نام مخاطب ضربه بزنید. سپس در صفحه اطلاعات تماس، Export chat را انتخاب کنید. دارندگان گوشی های اندرویدی باید نماد منوی همبرگر را در گوشه بالا سمت راست لمس کرده و گزینه More و سپس Export chat را انتخاب کنند.

مشخص کنید که پشتیبان خود را با رسانه ذخیره کنید یا بدون آن، و سپس برنامه ای را که می خواهید پشتیبان بگیرید انتخاب کنید.

* سپس راهنمای پشتیبان گیری از طریق این برنامه برای شما ظاهر می شود.

نتیجه

بازگرداندن همه پیام ها با همه مخاطبین زمان زیادی می برد که به داده های زیادی نیاز دارد، به خصوص اگر چت های شما طولانی باشد و بخواهید چت های خود را تنها با یک مخاطب برگردانید.

برای جلوگیری از اتلاف داده و زمان اینترنت، می‌توانید پیام‌های واتس‌اپ را به همان مخاطبی که می‌خواهید بازیابی کنید و تمام ابزارهای مورد نیاز در برنامه ChatsBack گنجانده شده است.

از طریق لینک زیر می توانید اپلیکیشن iMyFone ChatsBack را دانلود و نصب کنید.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

دیدگاهتان را بنویسید