چگونه با یک فرد رفتار کنیم؟ – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، فرد به فردی گفته می شود که در یک یا همه زمینه های زندگی احساس عالی دارد. این حس حق به وجود می آید. عبارات معمولاً توسط افراد بر اساس ظاهرشان ترجیح داده می شود تا ماهیتشان.گروه عبارات کمی متفاوت است. وقتی در گروهی هستید که رهبران آن با معیارهای غیرمنطقی تعیین می شوند و مردم از آن قوانین پیروی می کنند. اگر علیه آنها رفتار کنید، باعث می شود که شما را تحقیر کنند.

اعضای انجمن همچنین ممکن است بر پوشیدن مارک های خاصی که از نظر آنها بهتر است اصرار کنند. یا گروهی از سرآشپزها که با استفاده از جعبه ترکیبی به افراد نگاه می کنند را می توان به خطوط بیان دسته بندی کرد. اعضای این گروه ها اغلب به دیگران اعتماد می کنند تا به آنها بگویند چه چیزی قابل قبول است یا نه.در واقع، ادعاها اغلب افراد ضعیفی هستند که برای تعریف خود به جای ارزش های اصلی خود به عوامل خارجی تکیه می کنند. صحبت های آنها ممکن است در مورد برچسب ها و سایر عوامل خارجی باشد که ربطی به مخاطبان آنها ندارد.

ویژگی های عبارات و ویژگی های رفتاری آنها

معمولا افرادی که خود را ابراز می کنند و به اصطلاح مغرور می شوند افراد محبوبی نیستند همه ما دوست داریم دوستان صمیمی و ساده داشته باشیم چون واقعا برخورد با افرادی که خود را ابراز می کنند سخت است و کار هرکسی نیست. پس سعی کنید اینطور نباشید، حالا با هم نشانه های افراد عادی را می خوانیم، اما باید مراقب باشید در دام این رفتار زشت نیفتید. اگر علائم زیر را دارید به این معنی است که شما یکی از این افراد ناخوشایند شده اید.

گفتگوی کوتاه

اگر در یک جمع دوستانه یا شام با دوستان هستید، گفتگوی خود را با گفتن اینکه به تازگی یک مقاله عالی در یک مجله یا روزنامه خوانده اید شروع کنید.

  تعارف عاشقانه «هدی خانوم» آقای کارگردان/ حالا چرا بغلش کنید!

نوع قهوه برای شما مهم است

از نوشیدن مرتب قهوه در کافه های معمولی و مفتضح خودداری می کنید، زیرا در کافه ایکس فقط اسپرسو یا قهوه فرانسوی می نوشید و هیچ چیز بهتر از قهوه آنجا نمی تواند باشد…

تو فیلم دوست نداری

شما هیچ یک از این فیلم های اکشن را که همیشه آدم می کشند، دوست ندارید. شما فقط فیلم های اروپایی را دوست دارید که درام و مفهوم خاصی را دنبال می کنند. شما هر ژانری را دوست ندارید و فیلم های هالیوودی را دوست ندارید، صرف نظر از اینکه انجام آن چقدر هزینه دارد. مدام از سن، استعاره های به کار رفته در فیلم، آرمان گرایی و … صحبت می کنید.

نوع گل مهم است

فردی که با شما رابطه عاشقانه دارد باید بداند که گل های ساده مثل رز قرمز اصلا کلاسی ندارند و اگر به شما گلی می دهد باید از خانواده گل های کمیاب یا گران قیمت باشد. گلی که برای آمدن به کلاس خود به آن نیاز دارید …

از سوپرمارکت خرید کنید

شما خیلی مراقب سلامتی خود هستید و چیزی را که در سوپرمارکت فروخته می شود خریداری نمی کنید. شما همیشه احساس می کنید که سبد خرید شما بسیار سالم و مغذی است و اگر کسی را می بینید که در حال خرید غذای آماده یا چاق کننده است، به او می گویید: اوه! من هرگز هیچ کدام از این غذاهای آماده را که معلوم نیست برایشان چیست نمی خرم و نمی خورم. چگونه می توان از این غذاها استفاده کرد …

از کلمات خارجی استفاده کنید

شما اصرار دارید که در سخنرانی خود از کلمات بیگانه زیاد استفاده کنید. مثلاً به جای آجیل می گویید: croissant و صدها کلمه انگلیسی و فرانسوی که در زبان ما فراوان است و اصرار دارید که با تلفظ صحیح و دقیق در زبان مقصد از آنها استفاده کنید.

  دو ماموریت مهم رئیس قوه قضائیه به مرکز وکلا، کارشناسان و مشاوران قوه قضائیه

مارک لباس مهم است

پرداخت هزینه زیادی برای خرید یک لباس ساده مهم نیست، زیرا معتقدید که باید لباس های مارک دار بپوشید و همیشه ارزش و احترام را برای ظاهر حفظ کرد.

نحوه برخورد با عبارات

اگر دوست ندارید با کسی باشید، بهتر است دوری کنید. با این حال، ممکن است شرایطی وجود داشته باشد که در آن لازم باشد به آنها رسیدگی کنید.

مستقیم به آنها بگویید

شخصاً و در خلوت به فرد اطلاع دهید که رفتار او قابل قبول نیست و او را فردی رسا می بینید، ممکن است در ابتدا متوجه نشود و موضع دفاعی بگیرد. بعد از اینکه صحبت کردید، عقب نشینی کنید و به شخص اجازه دهید کلمات شما را ارزیابی و پردازش کند.

رفتار او را نادیده بگیرید

وقتی فردی رفتار تحقیر آمیز دارد. آن را نادیده بگیرید و به کار خود ادامه دهید. در نهایت ممکن است متوجه رفتار بد شود و از آن خودداری کند.

از صحبت در مورد یک موضوع خاص خودداری کنید

اگر می دانید که صحبت در مورد موضوع خاصی باعث برجسته شدن بیشتر فرد می شود، بهتر است از صحبت در مورد این موضوعات خودداری کنید. اگر شخص دیگری موضوع را مطرح کرده است، آن را تغییر دهید تا واکنش گوینده کاهش یابد.

کودکان را از بیان خود باز می دارد

به فرزندان خود بیاموزید که چگونه از صداقت دوری کنند. گرایش طبیعی اکثر افراد این است که با افرادی باشند که یک یا چند ویژگی مشابه دارند. این شباهت ممکن است بر اساس فرهنگ، مذهب یا تحصیلات دانشگاهی باشد. . . همان چیزی باشید که راحتی و یکنواختی را فراهم می کند. بچه های شما فرقی با هم ندارند. والدین باید رفتار صحیح را به فرزندان خود بیاموزند و سپس به آنها اجازه دهند با هرکسی که انتخاب می کنند دوست شوند، اما این بدان معنا نیست که می توانند با دزدها، دروغگوها، معتادان و سایر معتادان نیز دوست شوند. برای تباه کردن زندگی دیگران.

  خط تلفن همراه با جایزه قهرمانی آسیا! + عکس - اندیشه معاصر

اما اگر فرزندان شما در مدرسه عالی هستند، منطقی است که همسالان آنها نیز دانش آموز ممتازی هستند، اما دلیلی ندارد که به این موضوع افتخار کنند و فکر کنند که مهم هستند یا برتر از دیگران هستند. والدین حتی ممکن است به فرزند خود یادآوری کنند که در حالی که توانایی های علمی آنها بهتر است، افراد دیگر ممکن است در موسیقی، هنر یا ورزش برتر باشند.

نوجوانان ممکن است در معرض فشار همسالان قرار بگیرند و اغلب مملو از اظهار نظر و توهین هستند. اگر اساس این رفتار در سنین پایین است، باید رفتار خود را کنترل کند. با این حال، اگر متوجه رفتار شرم آور نوجوان خود شدید، وقت بگذارید و به او بگویید که اظهارات ناامن ترین افراد هستند.

مواردی که باید به فرزندتان تاکید کنید

  • بدون توجه به موقعیت اجتماعی، درآمد خانواده، توانایی ها یا سایر معیارها به دیگران احترام بگذارید.
  • همسایه خوبی باش
  • ورزشکار خوبی باشید
  • هرگز دیگران را در خلوت یا در ملاء عام تحقیر نکنید.
  • مخالفت کردن اشکالی ندارد، اما به دیگری فرصت دهید تا نظر و ایده خود را بیان کند.
  • موفقیت دیگران را بپذیرید و هرگز صحت کاری را که دیگری انجام داده است نپذیرید.
  • برای لحظاتی آماده باشید که شخصی اظهارنظری بی ادبانه می کند یا سوالی بی ادبانه می پرسد.

غلبه بر عبارات

هر روز صبح با اعتماد به نفس از خواب بیدار شوید و بدانید که هیچکس بهتر از شما نیست. هنگام برخورد با یک شخص، به یاد داشته باشید که این مشکل اوست، نه شما.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1257818

دیدگاهتان را بنویسید