چه تعداد واحد برای اجرای قانون ارزشیابی معلم تعلق می گیرد؟

وزیر آموزش و پرورش در حاشیه هیئت دولت مطرح کرد؛

30537 905 فقط خبر

وزیر آموزش و پرورش درباره میزان اعتباری که برای اجرای قانون رتبه بندی معلمان در نظر گرفته می شود، توضیح داد.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری آنا، یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش در حاشیه جلسه امروز دولت درباره زمان اجرای قانون ارزشیابی معلمان گفت: برخی از همکاران ما هنوز مدارک لازم را بارگذاری نکرده اند.

وی افزود: یک سری مدارک هست که در سیستم ما هست و همکاران باید یک سری مدارک اضافی که مربوط به صلاحیت عمومی یا صلاحیت عمومی و صلاحیت تخصصی و حرفه ای است آپلود کنند و ما این مدارک را نداریم و باید با اعمال این قانون، این اسناد باید برای همیشه در سیستم تعیین شده قرار گیرند.

وی افزود: از همکاران می خواهیم در اسرع وقت این کار را انجام دهند. اجرای این موضوع از 10 شهریور تمدید شده است و از همکاران تقاضا دارم هر چه سریعتر این اطلاعات و مدارک را جمع آوری و ثبت کنند تا زودتر این کار را به اتمام برسانیم.

وزیر آموزش و پرورش در خصوص این ادعا که عده ای دلیل اجرا نشدن این قانون را مربوط به بودجه و کمبود اعتبار می دانند، تصریح کرد: منابع ما 38 هزار میلیارد تومان است و در سال جاری بین مشمولان توزیع می شود. 18 ماه و این آغاز رتبه بندی معلمان و برای سال آینده است، یعنی.

نوری درباره اقدامات وزارت آموزش و پرورش برای پیوستن به پنجره واحد خدمات الکترونیکی دولت گفت: سیستم آموزش پایه مدت هاست که در پنجره واحد خدمات الکترونیکی دولت قرار دارد و زیرمجموعه هایی را برای پیوستن به این موضوع اختصاص داده ایم و در صورت عدم وجود زیرساخت ها. آماده است، باید انجام شود.همکاران دلیل تاخیر احتمالی خود را در این ارتباط با منطق مستدل بیان کنند.

  اتفاق عجیب مهدی پور در حاشیه بازی با فولاد - اندیشه معاصر

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: کاری که بر عهده ماست این است که به این پنجره واحد که اولین و مهمترین آن را پیوند داده ایم، سه سامانه زیرمجموعه نیز باید پیوند داده شود.

انتهای پیام/4164/

دیدگاهتان را بنویسید